.

.

Попуст
Тбуобт 4 Пакет - Хардверски Копчиња На Кабинетот, Копчиња За Кабинети И Фиоки, Рачки За Комоди На Фарма, Есенски Пејзаж

Тбуобт 4 Пакет - Хардверски Копчиња На Кабинетот, Копчиња За Кабинети И Фиоки, Рачки За Комоди На Фарма, Есенски Пејзаж

DEN 2.33

Износот
Залиха

Употреба-Погоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе. Лесно монтирање-достапни се 2 типа завртки од нерѓосувачки челик, 0, 31х1, 1 инчи (8х28 мм) и 0, 31х1, 37 инчи (8х35 мм). Издржлив Материјал-подигнатиот дел од површината е стакло, а пластичниот дел е висококвалитетен АБС материјал. Уникатна Шема-Совршена декорација и прекрасен додаток за вашиот дом, канцеларија, кујна, бања, дневна соба, спална соба. Повеќе Опции-ние нудиме копчиња во многу форми и бои, можете да видите повеќе во нашата продавница. Возбудливо, ние нудиме сопствена услуга која може да ја направи вашата омилена слика на копчето, само испратете ни е-пошта. Употреба-Погоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе. Лесно монтирање-достапни се 2 типа завртки од нерѓосувачки челик, 0, 31х1, 1 инчи (8х28 мм) и 0, 31х1, 37 инчи (8х35 мм). Издржлив Материјал-подигнатиот дел од површината е стакло, а пластичниот дел е висококвалитетен АБС материјал. Уникатна Шема-Совршена декорација и прекрасен додаток за вашиот дом, канцеларија, кујна, бања, дневна соба, спална соба. Повеќе Опции-ние нудиме копчиња во многу форми и бои, можете да видите повеќе во нашата продавница. Возбудливо, ние нудиме сопствена услуга која може да ја направи вашата омилена слика на копчето, само испратете ни е-пошта. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 849.60

Треба Само Да Ни Ги Дадете Сликите што Ви се Допаѓаат ❥ Прилагодена Услуга : Сите Наши Производи Поддржу

DEN 119.84

1 / 4инч x 1 / 2 инчен тапан гумени мандрели со 1 / 8 инчен стебло Гумени Копач се користи со брусење ракави, се

DEN 960.00

Лесен За Инсталирање Задоволството на клиентите Е Наш Приоритет Број Еден Материјалот е Сигурен и Издр�

DEN 133.92

САМОСТОЈНИ Материјали : Електрична Апликација : Сет На Алатки За Домаќинство Број На Модел : Hw0762 Големин�

DEN 1439.84

Одлична Вода, Простор И Заштеда На Пари Автоматско миење раце без допир Лесен за инсталирање и прилагод�

DEN 207.84

Свирежот со висока децибела и трепкачката светлина и помагаат да привлече поголемо внимание и и овозмо�

DEN 3.00

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок ЗА љубителите НА САМОДОВЕРБАТА Вклучува мерна ле�

DEN 816.00

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

DEN 2.00

ален клуч има одлични перформанси во однос на вртежниот момент, истовремено обезбедувајќи основна јачи

DEN 2.33

Работно оптоварување (KN) : 2.11 Тип : Со прстен W : 1,2 инчи (30 мм) Л : 3,1 инчи (80 мм) S : 0,6 инчи (15 мм) Д : 0,4 инчи (10 мм)..

DEN 203.52

Носител на алатка за кожни тројни Карактеристики 3 кожни џебови од врвови Направено од кожа облечена со

DEN 0.33

Носете соодветна заштита за очи кога користите рачни алатки За максимална безбедност препорачуваме да

DEN 2.33

21 парчиња Вентил Седиште И Лице Машина Постави Квалитет Автомобилската Индустрија Лидер Нови ВЕНТИЛ СЕ

DEN 0.67

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

DEN 588.80

Задоволството на клиентите Е Наш Приоритет Број Еден Бидејќи Рачно Се Мери, Ве Молиме Дозволете Мала Гр�

DEN 943.84

Челично правило долго 12 инчи., исто така, може да се користат како стеги за обработка на дрво...