.

.

Попуст
Темна Соба Развој СТАРТЕР КОМПЛЕТ 3 Коцки Штафелај Цилиндар Термометар Тајмер &засилувач; Повеќе

Темна Соба Развој СТАРТЕР КОМПЛЕТ 3 Коцки Штафелај Цилиндар Термометар Тајмер &засилувач; Повеќе

DEN 2.33

Износот
Залиха

КОМПЛЕТ ЗА РАЗВОЈ НА ТЕМНА СОБА. КОМПЛЕТ ЗА РАЗВОЈ НА ТЕМНА СОБА, ВКЛУЧУВАЈЌИ : МОДЕЛ НА ТАЈМЕР ГРАЛАБ 168, САУНДЕРС ТРИНОЖНИК, ТРИ ПОСЛУЖАВНИЦИ (8Х10 ИНЧИ), ФОКУСАТОР ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВРВОТ, ТЕРМОМЕТАР ВЕСТОН, ПЛАСТИЧЕН ЦИЛИНДАР 250МЛ/8 УСД ФЛ ОЗ, ПЛАСТИЧНА ИНКА, МИНИ ШРАФЦИГЕР СО ЧЕТИРИ ГЛАВИ, ФИЛМСКИ ЛЕНТИ ОД 35ММ, БИРАЊЕ СЛИКА НА КОДАГУИД, КЛЕШТИ, КЛИПОВИ. СИТЕ ИЗГЛЕДААТ ДЕКА СЕ ВО ДОБРА КОРИСТЕНА СОСТОЈБА СО ОПШТИ ЗНАЦИ НА ВОЗРАСТ И УПОТРЕБА. ПРЕДМЕТИТЕ ЌЕ ИМААТ КОРИСТ ОД ЧИСТЕЊЕТО ПОРАДИ ТОА ШТО БИЛЕ ВО СКЛАДИРАЊЕ. БИРАЧОТ НА ТАЈМЕРОТ СЕ ДВИЖИ КОГА Е ВКЛУЧЕН, НО ИМА СИЛЕН ЗВУК НА ЗУЕЊЕ, ТАКА ШТО МОЖЕ ДА СЕ СКРШИ НА НЕКОЈ НАЧИН.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 3.33

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации...

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм �

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�