.

.

Попуст
Тешки 32 Инчен Долг Камин Оган Јама Камперски Оган Покер Стап И Камин Шпорет На Дрва Огревно Дрво Клешти Со Чанта, Дрвен Грабач Отпорен На ' Рѓа, Црна Завршница За вна?

Тешки 32 Инчен Долг Камин Оган Јама Камперски Оган Покер Стап И Камин Шпорет На Дрва Огревно Дрво Клешти Со Чанта, Дрвен Грабач

DEN 511.68

Износот
Залиха

Производи со висок квалитет : и стапчето за покер и клештите се направени од тежок челик со нова чиста површина обложена со прав, спојниците и шарките се конструирани внимателно, направено е да трае и нема да ве изневери кога преместувате големи трупци или решетки. Преклопниот дизајн го олеснува складирањето кога не се користи. Направено да трае и да се спротивстави на секојдневната употреба. Издржлива Кука за лесно движење на дневникот. 2 парче вкупно 32" долго. Прилагодување и подигање на камин логови. Клешти за камин : Должина-25 инчи/63,5 см, тежина-1,76 фунти/0,8 кг, непреченото дејство на отворање и затворање и силната сила на грабање го олеснуваат добивањето силно држење на парчиња дрво, дури и ако е тешко или необична форма. Голем капацитет за складирање на други алатки за кампување. 25 " долго за да ги држите рацете на безбедно растојание од горење жар. Полирана декоративна рачка. Производи со висок квалитет : и стапчето за свинско месо и клештите се направени од тежок челик со нова чиста површина обложена со прав, спојниците и шарките се конструирани внимателно, направено е да трае и нема да ве изневери кога преместувате големи трупци или решетки. Тоа е ножици форма може да се преклопува за лесно. Фрлете го отстранливиот покер стап и преклопливиот клешти во торбата за складирање за авантура на отворено. Челик со обложена површина во прав. Удобно држење. Дојдете Со Торба За Складирање : Фрлете го стапчето за покер што се одвојува и машата за преклопување во торбата за складирање за авантура на отворено. Покер Стап : Должина-32 инчи/81см, тежина-1,1 фунти/0,5 кг, Тежок челик за лесно движење на трупци или решетки за пожар, заштитете ги рацете од случајно допирање на жешката огнена јама, камин или шпорет, лесен за склопување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1172.80

€ЛЕСЕН за УПОТРЕБА q рачката е амортизирана со силикон, добра за одмор на палецот и обезбедува добро држ

DEN 1.33

Направено од издржлива поликарбонатна пластика безбедна за храна Машина за миење садови безбедна, лесн

DEN 3.00

Материјал : месинг хром позлатен ; Бакарна млазница : Бакарната млазница е издржлива и може да се користи

DEN 0.67

X Изборот на уво : Чистење на ушите 1 парчиња X игла за акни : црна глава / акни Отстранување 1pcs x рамен калус

DEN 207.84

Пластикапро За Еднократна Употреба Издржливи Црни Клешти За Сервирање Пластика Во Тешка Категорија Се�

DEN 2.33

Индуктивно зацврстување контролирано со пирометар Супериорна завршница на сатенсатенски сатенштрајт

DEN 143.84

_ ®ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ УПОТРЕБИ●силиконските кујнски клешти добро функционираат за сирење, риба, рак, пилеш

DEN 1.00

Клешти За Поставување Камен од 5" (125мм) со Рачки Обложени со Пвц За затегнување на огради на поставки, обе

DEN 1.00

Клипови за далечинско дејство на радијаторот за црево од црево Погодно е за стеги на црево од 18 мм до 55мм

DEN 90.72

Ова е нов пар на високо јаглероден челик крајот секачи Овие имаат двојни лисја и пена зафати за леснотиј

DEN 428.80

Екстра долги за влегување во области тешко Вкупна должина на клешти 275мм Доаѓа во ролна алатка Меки рачк

DEN 175.52

Изработени од издржлив нерѓосувачки челик со сатенска завршница Тонг е лесно податлив додека ги држи г�

DEN 126.88

Допирањето на допирањето обезбедува дополнителна удобност и го намалува замор на рацете Машински вили�

DEN 1.33

Не е потребно собрание Повеќекратна Употреба : Без разлика дали користите внатрешен камин, шпорет на др�

DEN 3.33

Користете во затворени простории за камини, котли или печки на дрва [ Имаат тенденција На Секој Оган] : Ко

DEN 628.80

Боја / финиш : 'рѓа Должина : 71 / 2 " Ширина : 1 / 2" Проекција : 13 / 4 " Центар до центар : 7" M7177 Заврши : КАРАКТЕРИС�

DEN 0.67

Овој Тонг од 10 инчи (SLTHUT010) е од линијата на клешти од Нерѓосувачки челик На Thunder Group Сите клешти од оваа ли

DEN 0.33

Избришете ги овие клешти пред да ги користите, а потоа чувајте ги во суво опкружување 101 парчиња други ал

DEN 745.76

Овие фалсификувани клешти за прицврстување на цревата се користат за олабавување и отстранување на сте

DEN 2.33

Оваа кожа за прилагодување на кожен раб за придвижување на срамни со земја се користи во правење кожа и �

DEN 300.32

Идеално за поставување буквално од кој било камен со големина Пластична рачка со црна перница и вилици �