.

.

Попуст
Тежина Плочи Челик Браник Плочи 2.5 См Влијание Комерцијални за Мрена Или Гира Сила Обука Кревање Тегови, 1 Пар

Тежина Плочи Челик Браник Плочи 2.5 См Влијание Комерцијални за Мрена Или Гира Сила Обука Кревање Тегови, 1 Пар

DEN 308.80

Износот
Залиха

Продаден како пар-0,25 кг, 1,25 кг, 2,5 кг, 5 кг. Овие прават одличен подарок за подобрување на тренинзите за кревање тегови на сите нивоа на обука.Изработена од цврст челик со централна дупка од 2,5 см одговара на секоја шипка со мрена со дијаметар од 2,5 см или помалку; може да се користи и со шипки со гира од 2,5 см. Продаден како пар-0,25 кг, 1,25 кг, 2,5 кг, 5 кг. Тежинските плочи може да се користат за изведување вежби за зајакнување на мускулите и тренинг за издржливост или за зголемување на флексибилноста и рамнотежата.Секоја плоча е направена со нерѓосувачки челик дупката од 2,5 см овозможува да се користи Со олимписка опрема како мрена и лавици за тежина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1467.20

9" тркалезна, бела чинија за еднократна употреба за топла или ладна храна Пластична пена за изолација...

DEN 2.00

Практично неуништлив Сатенска Црна Емајлирана Завршница Продадени поединечно 2 " Олимписки Големина Ду

DEN 335.84

?Куче Шепа Партија Материјали Комплет : 40 ПАРЧИЊА 7" розова куче шепа десерт плочи + 40 ПАРЧИЊА салфетки + 2 �

DEN 382.88

? КАРАКТЕРИСТИКИдизајнот за држење со 3 дупки овозможува лесно и безбедно ракување при товарење и истов�

DEN 1.33

Плочите се цврсти и можат да држат потешки прехранбени производи без свиткување или кршење...

DEN 479.84

Неапсорбитната површина спречува да се впиваат сосови и течности и ги намалува поплаките на клиентите �

DEN 383.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 18 скратени плоштади хартиени плочи на режисерот 10 " Гламурозен дизајн : Големи плошта

DEN 319.20

Пакетот вклучува : 30 парчиња цртан филм 7 инчи торта плочи;30 парчиња цртан филм 9 инчи вечера чинии;30 парч�

DEN 2.33

Врум !! Служи 24 Гости Врум!! Вклучува следново : 24Чинии 9", 24 Чинии За Десерт 7", 24 Чаши 9 унца, 24 Салфетки, 2 Нав

DEN 2.00

Одлично за градинарски забави, излети и деца Тешка, сепак лесна Безбедна машина за миење садови Еко приј

DEN 3.33

Малку Хеџи патува долг пат за да дојде до вас и има необична шанса да може да се злоупотребува во транзит

DEN 3.33

Послужува 30 Гости од сите Возрасти 30 Вечера Чинии 9" 30 Десерт Плочи 7" 30 Салфетки 30 Чаши 9 мл 2 Суперхерој Те

DEN 271.84

●БРЗО И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : овие украси за забави Со Музичка тема можат да заштедат чистење, кога ќе завршит�

DEN 2.67

Направено од тешка и висококвалитетна пластика со метална хексадецимална завртка Металниот хексадеци�