.

.

Попуст
ТИОЈВ АЦ 110в Серпентина 14 Пина 4ПДТ 4НО 4НЦ Приклучок За Електромагнетно Реле За Напојување 10А СО Штекер

ТИОЈВ АЦ 110в Серпентина 14 Пина 4ПДТ 4НО 4НЦ Приклучок За Електромагнетно Реле За Напојување 10А СО Штекер

DEN 536.64

Износот
Залиха

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет : 10А 240ВАК/28ВДЦ. Релејни Контакти опис На Врската : Терминали 1 2 3 4 N/C нормално затворени;Терминали 5 6 7 8 N/O нормално Отворени;Терминали 9 10 11 12 заедничка точка;Терминали 13 и 14 за релејниот напон на серпентина(13 -, 14+); Тип : 4 PDT 4 NO +4 NC; Број На Терминали : 14;Планината Железнички Тип : 35mm DIN Железнички;. Фиксирање На Дупката За Монтирање Големина : 5,5 х 4мм/0,22 "х 0,16" (Л*В);Вкупна Големина (Прибл.) : 7,5 х 4,5 х 6,5 см/3 "х 1,77" х 2,56 " (Л*В*Ч). Нето Тежина : 130гр; Содржина На Пакетот : 1 х Електромагнетно Реле 1 х Приклучок. Големина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110вова Гаранција За Електромагнетно Реле 1 години .Доколку има проблеми со квалитетот во рок од 1 година, можете да ни испратите е-пошта.Ние ќе ви испратиме нови .нашата компанија главно развива и продава мерни инструменти,термопарови,контролори на температура,сензори,рејс и разни прекинувачи.Ние се придржуваме до примарната цел на компанијата да создаде одличен и одличен квалитет на производот и одлична цена.e.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртк�

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас...

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 2.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 2864.00

Годокс Канон Блицот На Камерата Го Прави секој каприц и желба постои директно копче подготвено за акциј

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори Квалитето�

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост QTi �

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба У

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�