.

.

Попуст
Топли ролери клипови, клип за коса, клип за коса, клипови за прицврстување за прицврстување на прицврстувачот, алатка за фризури за фризури -15 парчиња/постави розов?

Топли ролери клипови, клип за коса, клип за коса, клипови за прицврстување за прицврстување на прицврстувачот, алатка за фризури

DEN 272.64

Износот
Залиха

Одлични додатоци за коса - Овој розов клип може да ви помогне да заштедите време за да одите во салон и да можете лесно да го користите за вашата коса дома и исто така е многу погодна за секојдневниот живот, патувањето, одморите, берберницата, салонот за коса за убавина кога боите и трајно.Материјал со висок квалитет-Овие топли виткари клипови се изработени од квалитетна пластика, лесен, безбеден и еколошки, стабилен, отпорен на топлина и лесен за употреба, може да се примени на дел од косата или употреба за да се одржат топли или ладни ролери. Широк спектар на употреби - Овие прстиња на вилицата на ролери одговараат за сите типови на ролери за коса, лесни за поправање и не оставаат трага на косата, што е совршено корисни алатки за коса за нас. Материјал со висок квалитет-Овие топли виткари клипови се изработени од квалитетна пластика, лесен, безбеден и еколошки, стабилен, отпорен на топлина и лесен за употреба, може да се примени на дел од косата или употреба за да се одржат топли или ладни ролери. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Материјал за клип за коса : пластична боја : розова количина : 15 парчиња Список на пакети : 15 x клипови за коса. Одлични додатоци за коса - Овој розов клип може да ви помогне да заштедите време за да одите во салон и да можете лесно да го користите за вашата коса дома и исто така е многу погодна за секојдневниот живот, патувањето, одморите, берберницата, салонот за коса за убавина кога боите и трајно. Направено од високо квалитетен пластичен материјал, безбеден и еколошки, стабилен и лесен за употреба. Одлични додатоци за коса за секојдневниот живот, патувања, одмори, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

7inches и 63 mm / 2 Со џамбо навивачи, можете да користите максимален лифт во корените за да ја добиете таа глам

DEN 1012.80

◆ Стилски и функционален текстилен јаже отпорен на пламен, вртливата јаже од 360 степени спречува tangles и �

DEN 127.84

Лесен за употреба, можете сами да ја мечете косата во слободно време Употребата на овие ролери не преди

DEN 3.00

【Помошник за плетенка се практикува Но, ја држи вашата коса кога рацете ви се уморат Малку незгодно отк

DEN 0.67

Големина на телото : 17см Температурата што ја регулира автоматската шипка за виткање на косата, лево и д�

DEN 79.20

6 парчиња по нарачка Приближно Секоја големина на ролери : 1,7 ”d x 2,5” l Жолта боја; пластичен најлон матер�

DEN 2.33

Само користете железо без виткање за да заспиете, поправете ги свилените влакна на косата и да се разбуд

DEN 3.00

Curlformers е единствениот патентиран во светот, без топлина, виткар за коса со квалитетен салон Е во согласн�

DEN 3.33

✔ 【Автоматско ротирање】 Керамичка машина за виткање автоматско тркалање на косата во комората за нав�

DEN 344.00

Опис : Флексибилните шипки за виткање се лесни за употреба, не се потребни иглички Хар Курлер е сосема но