.

.

Попуст
Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Прекрасни Птици Кафез Силуета За Додатоци За Патување Најважен

Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Прекрасни Птици Кафез Силуета

DEN 143.84

Износот
Залиха

Може да содржи видови работи што ви се потребни во патувањето или бизнисот. Доволно Капацитет : Поддршка за држење на шминка, крпа, четка за заби, паста за заби и уште една мала работа. Останете Организирани : мерката за патна торба е 7,3 х 3 х 5,1 инчи, погодна за продолжување кога патувате или излегувате. Карактеристики #Материјал : добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти.#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти. Идеален организатор за патување и домашна употреба на козметика, лекови, тоалети или какви било мали нешта. Доволно Капацитет : Поддршка за држење на шминка, крпа, четка за заби, паста за заби и уште една мала работа.Исто така најдобро за роденденски подароци, подароци За Денот на Благодарноста, Божиќни подароци, празнични подароци, еколошки подароци. Оваа торбичка е наменета за повеќето луѓе да ја користат, деца, момчиња, девојчиња, тинејџери, студенти, мажи, жени. Можете да го носите на спортска употреба на отворено, училиште, патување, канцеларија, поминете викенд патување на отворено, одете на скица на природата или која било друга случајна пригода.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 0.33

СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊА нашата патна торба е компактна, цврста, пренослива, лесна, тоа е совршен избор за ва�

DEN 0.33

Ова е совршен подарок за споделување со вашите пријатели и семејство Оваа симпатична и забавна графичк�

DEN 3.00

Лесен за Носење лесен организатор на патувања, лесен за носење и вклопување во ранци или чанти, одлични

DEN 2.67

МултифункционаленМоже да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса Ексклузивно Прилагодувањеон�

DEN 1.00

①Прилика е Погодна и за дома и за патување Со дизајнот на внатрешниот главен џеб со еластични ремени, мо

DEN 2.67

Водоотпорен, издржлив, рециклиран полиестерски екстериер Мек, обложен, 100% памучен ентериер дизајниран �

DEN 271.84

Оваа козметичка кеса е изработена од стп материјал Патничката торба за шминка е против гребење, против �

DEN 0.33

Платно Тоалет Комплет Е Изграден Со Солиден Материјали И Наредени За Издржливост Главната Преграда Вкл

DEN 1.67

Лесен за Носење лесен организатор на патувања, лесен за носење и вклопување во ранци или чанти, одлични

DEN 0.33

Практично И Преносливо : приложената цврста водоотпорна висечка кука ви овозможува да ја закачите оваа

DEN 1.00

Ексклузивно Прилагодувањеона што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, �

DEN 207.84

Се препорачува да го поставите на место што е заштитено од директна сончева светлина Уникатен дизајн : У

DEN 2.00

Екстра Голем Капацитет13, 5х9, 5х4, 6" (затворено) 39, 5х13, 5 " (расклопено) Супер пространа и совршена за пакувањ�

DEN 2.67

Спецификации : Големина : 21х8х9 см / 8, 2х3, 1х3, 5 инчи Тежина : 0,2 фунти Материјал : стп Кожа Затворање тип : Па�

DEN 1.00

Оваа торбичка е наменета за повеќето луѓе да ја користат, деца, момчиња, девојчиња, тинејџери, студенти, �

DEN 3.33

Спецификации : Висина : 9СМ, Должина : 18СМ, Дебелина : 7СМ Внатрешна структура : главна торба, торба за цигар

DEN 0.33

Тоа ќе ја направи вашата употреба попријатна Голем Капацитет И Убава Форма овој комплет за бричење на к

DEN 1460.80

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 431.84

Тоа е вашата совршена торба за бања, торба за бричење и комплет за патување Изработени од висококвалите�

DEN 1.33

Јасните прегради го прават погодно лесно да го зграпчите она што го сакате, бидејќи сите ваши тоалети и �

DEN 287.84

Печатеносо најсовремена технологија за дигитално печатење Се вклопува во вашата торба или џеб од јакна

DEN 335.84

ПОДАРОК : овој пренослив козметички организатор на патувања е крајната сродна душа за патување...