.

.

Попуст
торлос жени Лтв Макс Перница Пешачење Екипажот Чорапи

торлос жени Лтв Макс Перница Пешачење Екипажот Чорапи

DEN 3.00

Износот
Залиха

65% Полиестер, 15% Најлон, 14% Акрилик, 6% Еластична. Произведено во САД. Нема затворање затворање. Машинско Перење. Максимална удобност и заштита на жените на дневни планинарења или продолжен ранец во потопли временски услови. Дизајниран за женски стапала со дополнително предиво за истегнување во глуждот, помал џеб за пета и помала кутија за прсти. Карактеристики торло легендарниот баласт во петицата и предната нога. Клинички е прикажано дека облогата ги намалува плускавците, влагата, болката и притисокот. Амортизиран стап и лак за подобро вклопување, поголема поддршка и помал притисок врз стапалата. Изграден со ексклузивна мешавина ОД ЛАДНИ влакна Тор-Лон и Тор-Фитил кои ја канализираат влагата подалеку од стапалото. Влакната се избираат за перформанси и издржливост што резултира со чорап што носи со години. Вентилационен панел за дополнителна контрола на влага и дишење. Нискиот профил на прстите на прстите нема да ги трие или иритира стапалата. Максимална заштита на стапалата за уживање во дневните скокања во потопло време, на рамен до разновиден терен што резултира со низок умерен стрес на стапалата. Дизајниран за женски стапала со дополнително истегнување предиво во глуждот, помал џеб на петицата и удобна кутија за прсти за подобро вклопување. Торлос со децении ги гради премиерните чорапи на Отворено. Торлос беше пионер во многу иновации во дизајнот на чорапи и влакна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Печатете ја етикетата за враќање Карактеристичен дизајн : Овие чорапи по јога се дизајнирани со многу т�

DEN 3.33

49% Полиестер, 44% Памук, 1% Спандекс, 6% Друго Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Целосна перн

DEN 264.00

70% памук / 27% најлон / 3% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Удобно вклопување : Најк

DEN 0.33

●МЕК БАМБУС што ДИШЕнашите освежителни бамбусови влакна ќе ги одржуваат вашите нозе свежи и суви во те�

DEN 2.33

70%ПАМУК, 27% ПОЛИЕСТЕР Увезени Машинско Перење ОДГОВАРАГолемина на ЧЕВЛИ Во САД 810, 70% Памук+27% Полиестер+3%�

DEN 326.24

67% мерино волна / 29% најлон / 4% ликра Направено во нас Возрасен Влијание на перформансите : Нема лизгање,

DEN 996.80

Рамно затворање На Цврста Тока шорцеви кошарка мажи костими за ноќта на вештерките јуниори шорцеви за п

DEN 2.33

56% Мерино Волна / 12% Најлон / 29% Рециклиран Најлон / 3% Еластан Произведено во САД Машинско Перење Индеструк

DEN 1038.40

100% Волна Увезени Повлечете го затворањето МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ТОПОЛ НЕЖЕН ЦИКЛУС ИЗМИЈТЕ СО СЛИЧНИ БОИ Мат

DEN 151.84

Забелешка : Предложете На Рака / машина Женски Тенки Кошули Со Долги Ракави Јога Ракав V Кошула Дами Обич�

DEN 319.20

КОМПРЕСИЈАТА ја подобрува циркулацијата и стабилноста на мускулите додека го намалува отокот околу зг�

DEN 1305.60

97% Полиестер, 2% Спандекс, 1% Други Влакна Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење СУПЕР ВРЕДНОС�

DEN 231.84

Ако сте lубител на крави, нашата шарена и смешна серија за чорапи од крави ќе ги задоволи вашите потреби..

DEN 1.00

100% полиестер Увезени Гума ѓон Чевлите се изработени од високо квалитетен материјал, трајна добра флекс�

DEN 239.84

45% волна, 40% полиестер, 15% спандекс Машинско миење, миење на рацете Премиум зимски детски чорапи : Овие дец

DEN 203.84

Петте прсти можат да се преместат независно за да се спречи стапалото и секоја пети има своја позиција.51

DEN 1518.40

96% полиестер, 4% спандекс Увезени Материјали за миење на машини : 96% полиестер, 4% спандекс; увезени...

DEN 3.33

Увезени Машинско миење Водоотпорна изградба на три слоеви за топлина, издржливост и хидроизолација Уд�