.

.

Попуст
Транспарентна дво-насочена лента за филамент од фиберглас од Велстик

Транспарентна дво-насочена лента за филамент од фиберглас од Велстик

DEN 0.33

Износот
Залиха

Како што се фрижидери, компјутери, машини за факс и фиксна лента на тенки челични чаршафи, итн. Уни-насочен тип : висока јачина, лента со влакна со високи перформанси може да се користи за фиксирање и врзување во разни пакувања; Двонасочен тип : Дополнителна висока адхезија, лента со влакна со високи перформанси, погодна за разни прилики *е тешка, моќна и обезбедува скоро нешто цврсто *направено од највисок квалитет на акрилна смола *Одлична флексибилност *Вкупна моќност *Водоотпорна *Внатрешна или надворешна употреба , задниот двор, барака, кампување, ring итн.Лентата со филајс од фиберглас има добар двонасочен ефект на зајакнување и зацврстување, силен вискозност, одлична отпорност на абење, отпорност на влијание и високо задржување, без деформација. Нашата гаранција - Нашата гаранција - Нашата лента е направена од најдобри материјали и квалитет, овој производ е вредност за парите. Отпорни на солзи : Двонасочните нишки на фиберглас нишки на фиберглас бараат сечење. Карактеристики : Засилен материјал за поддршка на пластични влакна, висока јачина на затегнување, висока адхезија, добри долготрајни перформанси, не е лесно да . Нашата гаранција - Нашата гаранција - Нашата лента е направена од најдобри материјали и квалитет, овој производ е вредност за парите. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви помогнеме да го решите во прв пат. Како што се фрижидери, компјутери, машини за факс и фиксна лента на тенки челични чаршафи, итн. Лентата со филајс од фиберглас има добар двонасочен ефект на зајакнување и зацврстување, силен вискозност, одлична отпорност на абење, отпорност на влијание и високо задржување, без деформација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Поддршка sbc / AAC / apt X / apt X HD аудио кодек формат ●Заменлив Дизајн од Типот на вратот frn BT3 S Pro е заменлив и от�

DEN 2.00

Лесен за инсталирање, дојдете со завртки и самолепливи налепници Негуста, водоотпорна, работа без бучав

DEN 0.33

Избрани Бои За Избор : ќе добиете 4 парчиња држачи за визиткартички во 4 различни бои, богати со боја и дов

DEN 2.00

FX Јасен Филм За Заштита На Екранот од at Foli X, кристално јасен, компатибилен Со Newland SD60 Pegasus The FXЧист Заштит�

DEN 1.33

Ве молиме измијте со ладна вода, не исушете ја чистата или белилото, не исушете ја рамно Препорачајте ги

DEN 175.84

Инспириран Подарок : Барате врвен подарок за загревање на куќата за уредни изроди и ентузијасти за внат�

DEN 1.00

Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока Jкука...

DEN 3.33

Легендата вели Дека Злите Патни Духови се држат за мотоцикли онолку долго колку што имало велосипеди на

DEN 1.67

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�

DEN 447.84

Одлично за пикник, скара на отворено, безбедно завиткува околу дрво за лесен пристап Организатор за скл�