.

.

Попуст
Trexd преносен женски организатор за накит случај Мини накит приказ за пакување кутија за пакување кутија за складирање обетки ѓердан прстени дама торба

Trexd преносен женски организатор за накит случај Мини накит приказ за пакување кутија за пакување кутија за складирање обетки

DEN 1.00

Износот
Залиха

Строги детали, генијален квалитет. Убава и форма, создавајќи удобен простор. Внимателно избрани материјали, силна и издржлива, убава атмосфера. Одвојлив дизајн, лесен за употреба. Витрина на Чен Фанг, покажувајќи светла брилијантност. Строги детали, генијален квалитет. Убава и форма, создавајќи удобен простор. Внимателно избрани материјали, силна и издржлива, убава атмосфера. Одвојлив дизајн, лесен за употреба. Витрина на Чен Фанг, покажувајќи светла брилијантност. Строги детали, генијален квалитет.Боа и форма, создавање удобен простор. /flannel/pusize : 6.5*8.5*10.5cmuse : Складирање и прикажување на разни часовници, итн. Пакет Вклучен : 1*Боксоти за складирање на накит : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Ние сме специјализирани во уникатни дизајни на кутии за часовници за мажи, кутии за организатори на кал�

DEN 1.00

Вградена почувствувана подлога : мека текстура, грижа за накит Подлога за нозе против лизгање : противли

DEN 359.84

Големина 3,9 "x 3,9" x 2 "(l x w x h) Материјал Исклучителен и компактен држач за кутии за накит за патување израб�

DEN 2.00

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа, многу издржлив Дизајн : Оваа кутиј�

DEN 383.84

Материјал : ПУ кожа и крпа Димензии (L × W × H) : 4 "× 4" × 2 " Водоотпорен и отпорен на абење, лесен за чист, мазен

DEN 3.00

, нараквица, долги обетки; одвојлива партиција, бесплатна партиција, флексибилно складирање Материјал �

DEN 191.84

Само сакате сè на едно место за брзо грабање, тоа е одлична идеја Тоа е погодно за патување, патување, пат

DEN 0.33

❤ 【Никогаш не згаснува роза, чувар на вечна loveубов нашите рози доаѓаат со про transparentирен цвет, можете да

DEN 323.20

Организатор за складирање на багажникот Гроздобер метална кутија за накит Овој кутија за накит е убав п

DEN 255.84

Gate Заштита на сунѓер : Заштитете го вашиот накит Со дизајнот на партицијата, можете слободно да комбинир

DEN 2.00

Мелодија : 18 Движење за белешки (Ве молиме изберете го погоре опцијата за достапни наслови на песни)...

DEN 447.84

Тоа е вашето идеално складирање на накит за патувања Спецификација : Боја : Црн материјал : PU кожа Големи�

DEN 415.84

Направено од густ и еколошки висококвалитетен акрилен материјал, силен и издржлив Мултицртање и мрежен

DEN 399.84

Мала во големина, нема да заземе премногу простор на работната површина, а исто така е многу погоден за н

DEN 159.84

Занает : Големина : 2,5 L*2.5 W*1 H.Beautigly дизајниран мал симпатичен украс на школка со рачно насликана шарена ем

DEN 1.67

✦ Употреби : Тие обично се преградени, нудат решенија за складирање за многу видови накит : слотови за п�

DEN 3.33

Ако сакате да додадете елеганција и благородништво во вашиот дом, оваа кутија за накит е дефинитивно ва�

DEN 271.68

【Квалитетен материјал】 Направен од висококвалитетна надворешност на кожа PU и висококвалитетен флане�

DEN 391.20

Винтиџ чајник кутија за накит за складирање на накит и завиткување на подароци за накит...

DEN 788.80

❥ Белешки за купување : 1 Дизајн на патент за лесно складирање и пристап Мала големина, голем капацитет...

DEN 2.00

Услуга : Ние нудиме пријателска услуга за случајот со печатени накит, доколку имате какво било прашање н

DEN 3.00

Прекрасна кутија за накит од свила со 15+ прегради Чувајте ги вашите најценети богатства организирани и �