.

.

Попуст
Трговија Потрагата Пластични Клипборд Нетранспарентна Боја Буква Големина Низок Профил Клип

Трговија Потрагата Пластични Клипборд Нетранспарентна Боја Буква Големина Низок Профил Клип

DEN 367.20

Износот
Залиха

Пакет Од 12 Пластични Клипборди-9 Инчи х 12,5 Инчи-големина На Букви, лесен за складирање и организирање. Избраниот Пакет Содржи Две Црни, Сини, Зелени, Црвени, Жолти и Сиви Таблата со Исечоци. Мазна површина и рабови со заоблени агли. Издржлив полиран метален клип со низок профил со цврста долготрајна пружина-висечка јамка што може да се Повлече - Се Складира кога не е потребно. Гумени агли за прицврстување за посигурен стисок-Држи до 80-100 листови обична хартија. Трговската потрага таблата со исечоци со големина на букви е изработена од издржливи, долготрајни материјали кои се совршени за вашите секојдневни потреби. Идеален за училишта, канцеларии и дом. Полираниот метален клип е цврст со силна пружина и доаѓа со гумени агли за посигурен стисок. Двете страни се мазни, а аглите се заоблени. Нашите табли се испраќаат во ефикасна кутија за малопродажба и секоја табла има заштитна кеса за да се осигура дека ќе пристигне безбедно без флеки. Трговската Потрага нуди 100% гаранција за враќање на парите за задоволство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Големина на Букви а4, лесна за складирање и организирање Повлекување виси јамкаЧува далеку кога не е пот

DEN 3.33

[ ШИРОКО КОРИСТЕН ] лесната и силна таблата со исечоци држи 80100 листови, надворешниот челичен клип безбе�

DEN 889.60

Може да собере 80100 листови стандардна хартија со големина А4 и лесно се држи и отстранува ①Висечки Прсте

DEN 1574.40

Акрилик Материјал за заштита на животната средина, мала тежина, не е лесен за кршење, издржлив...

DEN 2.00

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од акрилик, јадрото на перницата е изработ�

DEN 2.33

Изработен од пена пп материјал, отпорен на прекин и издржлив за употреба Гумени агли за штипки за посигу

DEN 1.00

Погоден За : Организирање документи, документи, чекови, картички со имиња, нацрти на говор, записи за нег�

DEN 366.24

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од акрилик, јадрото на перницата е изработ�

DEN 367.84

Големина : големината на секоја таблата со исечоци е 12,5 Х 8,5 инчи (318*215мм) , со клип со низок профил.Цврст и

DEN 159.84

* Практичната и практична таблата со исечоци ви носи непречено искуство со пишување Оваа табла со исечо