.

.

Попуст
Трговска марка Гамероум Универзитет во Орегон Показ за ретровизори со огледало на крилја

Трговска марка Гамероум Универзитет во Орегон Показ за ретровизори со огледало на крилја

DEN 2.33

Износот
Залиха

Држи до 8 знаци. Фурниран даб финиш. Огледало со дијаметар од 10,5 инчи, лого со целосна боја од 8 инчи на огледало. База на решетката : 3 инчи длабока x 28 инчи ширина x 3,125 инчи висока. Врвот на решетката : ширина 13,25 инчи висока x 1,75 длабок x 28 инчи. Држи до 8 знаци. Фурниран даб финиш. Огледало со дијаметар од 10,5 инчи, лого со целосна боја од 8 инчи на огледало. База на решетката : 3 инчи длабока x 28 инчи ширина x 3,125 инчи висока. Врвот на решетката : ширина 13,25 инчи висока x 1,75 длабок x 28 инчи. Имате одлична маса за базени и сите додатоци, но можете да прошетате низ вашата соба за игри без да ги превртувате знаците на базенот. Зошто да не се однесувате кон ова официјално лиценциран високо-мебел за мебел за мебел. Заштитете ги вашите совети за знаци заедно со сликите на wallидот додека поддржувате еден од вашите омилени тимови. Оваа решетка за дрво од дабови од дрво од две парчиња е обележано со вклопено огледало кое има целосна графичка боја на вашиот омилен тим. Нема да има повеќе да се погледне низ просторијата за да го пронајдете стапчето за пауза со овој официјално лиценциран решетка за знаци на вашиот wallид.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 665.60

Висококвалитетни материјали : Овој производ е изработен од висококвалитетно цврсто дрво, кое е издржли�

DEN 158.56

Акрилик за знак на решетката Оваа решетка за билијард е преносен решетка за лизгачки клуб, може да се ли�

DEN 1423.20

Чувајте го безбедно, вашиот билијард знак за стапче од луксузни меки прстени и исто така поставете ги пи

DEN 252.80

Функција : клипот за лоцирање на знакот се користи за да се стави ваш сопствен клупски решетка и да се со�

DEN 1967.84

★ Долниот жлеб се користи за стабилизирање на клубот и одговара на горната дупка ★ Основата може да спр

DEN 2492.96

2парчиња средно дабово фурнир за дрво Огледало со целосна боја со дијаметар од 10 инчи 8 знак на капацитет

DEN 2.33

Должина на пакетот : 69.596 см Ширина на пакетот : 37.846 см Висина на пакетот : 4,826 см Тип на производ : Спортски

DEN 1039.84

Создава стилска организација за заштеда на простор во вашата соба за игри, сала за билијард, бар простор

DEN 2.67

Преносен за употреба на кое било место, табела, стол, работна површина која било хоризонтална површина...

DEN 1963.52

Rage Rghhbk Break Book Book Rage Rghhbk Break Book Book Лутите знаци имаат одлични карактеристики и цврста конструкција што се н

DEN 143.68

Опис : Се користи за изградба на сопствен решетка за знаци, совршено се вклопува во поставените лавици з�