.

.

Попуст
Трговска марка ликовна уметност „Пацифичко море мовс I indigo 'Canvas Art by Wild Apple Portfolio 24x32

Трговска марка ликовна уметност „Пацифичко море мовс I indigo 'Canvas Art by Wild Apple Portfolio 24x32

DEN 1.67

Износот
Залиха

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Високо квалитетен издржлив 600 D полиестер, водоотпорен, лесен, лесен за чистење Квалитет #5 патенти за зат

DEN 2.00

Спецификации на производот : 66*50 Процес на производство : Обработка на шиење Материјал : платно Вовед во �

DEN 2.67

Компатибилна буква и A4 Севкупните димензии се 10 x 12,5 x 0,6 инчи Продолжениот пакет е купен, зачуваната содр

DEN 2.00

Детали за рамката : Платното е врамено во рамката на јавор Силви, која е модерна, плови рамка со природна

DEN 0.33

Направено во САД големина 16x24 Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекци

DEN 0.67

Уметнички дела на Giclee, печатени на висококвалитетно платно од архивско одделение, направено во САД Исте

DEN 0.67

【Висок квалитет на материјал】 : Никоуметничкото портфолио торба е изработена од мек полиестер (600 D), ко�

DEN 1431.68

Уметник : портфолио на диви јаболка Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни ко�

DEN 1.33

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Направено во САД големи�

DEN 698.24

Уметник : портфолио на диви јаболка Тема : Цветни Стил : Современ и современ Опис : Шарен приказ на морски