.

.

Попуст
Тркала ЗА Тркала ЗИЛЕДВ, 4 парчиња инхитуристи 1,5/2 инчи 160 килограми Тивки Тркала Со Фиксна Плоча За Сопирање Универзална Вртлива Гардероба Маса За Цветни Садови За

Тркала ЗА Тркала ЗИЛЕДВ, 4 парчиња инхитуристи 1,5/2 инчи 160 килограми Тивки Тркала Со Фиксна Плоча За Сопирање Универзална

DEN 1185.60

Износот
Залиха

Тркалата се Направени од Популарни, Не-Обележувачки Компјутерски Материјали кои Работат Многу Тивко и Апсорбираат Шок и Вибрации. Идеален за Се, Од Сам до Индустриски Апликации, Домови, Училишта, Продавници и Болници. Топчести Лежишта и Двојно Заклучување за Максимална Носивост и Безбедност на Товарот. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 203.04

Главен Материјал : Полипропилен( ПП), Челик; Содржина На Пакетот : 5 парчиња х Тркало за Тркала; Име На Прои

DEN 2335.84

13" вкупна висина, 31 / 4" вртливо олово и капацитет од 480 фунти Пневматските Тркалца НА RWM се дизајнирани за �

DEN 1433.60

Тука сме да помогнеме.● МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен најлонски профил, одлична механичка отпорност, от�

DEN 323.20

●Детален Дизајн : 360 Степен Ротација Флексибилен, Лесен За Притискање и Влечење, Уред За Сопирање, Запир�

DEN 2.33

Хајмпусните тркалца можат да ви помогнат лесно да преместите мебел или машини од едно до друго место, со

DEN 1.00

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца Индустриски Плоча Тркала Тр

DEN 3.00

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца Тркалца тркала х4 Индустрис

DEN 462.40

SCSW6 Вртливата Кастер Капацитет На Оптоварување : 1 Тон Испорака Контејнер Тркалца Дијаметар На Тркалото

DEN 1022.40

боите може малку да се разликуваат поради разликите во светлината и екранот Погоден за различни аплика�

DEN 552.00

Тркалца / Чинија Тркалца Погледнете ја втората слика за детали Тркалца / Чинија Тркалца Погледнете ја

DEN 1786.56

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца Ќе се лизгате и лизгате наок

DEN 1.67

It навистина помага да се движат тркалца без да предизвикаат вибрации, штракање, крцкање и други опаснос�

DEN 0.33

Дијаметар На тркалото= 6 "Инчи" инч=150мм Носивост=551 фунти Тип На Монтирање= Горната Плоча Монтирање= Вртењ

DEN 1.00

Вртлив, 1200 фунти, Тркалце Без Прсти, Железо,6 Во Диа На Тркалата ГИСП25СЦ060Р14 Точка : Кингпинлес Плоча Каст�

DEN 2896.64

Ширина на тркалото : 1 инч 45мм 1,5 инчи 50ММ.Материјал : челично тркало со висока јачина Апликација : Замрзну

DEN 563.20

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца 1 Инчен Бел Најлон Тркало Тркало Мал Мебел Тркало, бе�

DEN 627.20

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

DEN 0.33

Големина : дијаметар на вртливиот тркалце = 1 Инч (25мм); висина на инсталација = 35мм; ширина на тркалото = 13м

DEN 2.67

Погоден за сите видови кабинети за мебел, трпезариски маси, кревет за креветчиња, штандови за цвеќиња ит

DEN 1.33

Вртливата 75мм (3") Тркало НеОбележување Полиетилен 2 х 21 / 2 "(Дупки за Завртки 1 х 2") Горната Плоча Виолетов�

DEN 3715.68

Заштеда на време и труд Користи висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетна гума и че�

DEN 2.33

Замена на тркалото и гумата за Ironton 6in пневматски тркалца 200 фунти капацитет Природна гума цевка гума...

DEN 312.00

ТПР МАТЕРИЈАЛ : Нашите тркалца се изработени од ТПР гума, која е одлична издржлива, со мека шара, тивка и �

DEN 0.33

Тркала Со Тркала од 2,5 Инчи Оптоваруваат Тркало од 500 килограми, Неми Антиликвидација за Голема Опрема 1 P