.

.

Попуст
Тркалезна Фиока Рачка Фенси Стаорец Животно Зелена

Тркалезна Фиока Рачка Фенси Стаорец Животно Зелена

DEN 844.80

Износот
Залиха

Материјал : кристално стакло и абс пластика. Рачка : 1. 18х0, 82х0, 78 инчи/3х2, 1х2 см; Завртка : 0,8€2,8 СМ/0,31€1,1 ИНЧИ.Ве молиме љубезно проверете ги деталните информации за големината на сликата. Кваките на вратата на кабинетот се изработени од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули и високо проѕирно стакло, што е најтрајниот избор со текот на времето и веројатно ќе изгледа добро уште многу години. Идеален за кујни, бањи или која било просторија во куќата. Секоја Копчиња сетови доаѓа со 2 големина на завртки за да се задоволат различните потреби, подготвени за различни кабинети. Должина на завртката : 1.1"и 1.4". Одговара за 0,8-1,3" дебелина кабинет. Нашите копчиња за кабинети се одлични за кујни, бањи, канцеларија, уникатен мебел или фиоки, излитен шик мебел. Погоден за кабинети, комода, шкаф, ТВ кабинети, плакар, гардероби, хардвер за мебел и така натаму. Главен Опис : - Избрани висококвалитетни материјали, издржливи и не се лесни за оштетување. - Класичен стил со персонализиран графички дизајн. - Ултра ХД 3д печатење, појасно и поубаво. Големина : Рачка : 1. 18х0, 82х0, 78 инчи/3х2, 1х2 см; Завртка : 0,8°2,8 СМ/0,31€1,1 ИНЧИ. Тежина : Околу 30гр Материјал : кристално стакло и абс пластика. Забелешки : 1.Може да има одредена грешка во големината поради различни методи на мерење. 2.Бидејќи екранот на екранот и светлината се различни, може да има одредена разлика во бојата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Област на јурисдикција : канцелариски материјал, книги, слатки, козметика, разгледници, остатоци , списа�

DEN 2.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Мека Ткаенина Што Дише Увезени Прил

DEN 12335.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бокс Намалување На Пот�

DEN 73.44

АНТИРЕФЛЕКТИРАЧКА HD ЛеќаЈа Рефлектира и филтрира сината светлина, спречува изобличување на бојата, Ант

DEN 0.33

За да го зачувате квалитетот на дизајнот препорачуваме миење на производот внатре кон надвор на нежен ц

DEN 3.00

Се препорачува да изберете според бистата во табелата со големина Стандарден превоз : 1025 дена Испратено

DEN 2.67

Креативна дрвена музика Дизајнирано со повремени играчки 18 Забележете го музичкото движење Треба да го

DEN 2.67

Боите и топлите марки може да варираат Пластика од 350 G серија Овој диск е „фабрика секунда“ што може да

DEN 2.67

92" Sleeve : 24cm / 9 Менс летни маици со кратки ракави кошули Поло копче надолу по хавајската плажа маичка врвов

DEN 3.00

Tpr Играчки за стискање на новини Тие се кул гаџети за впуштање емоции Alивотен вештачки омлет со вистинск

DEN 1.67

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

DEN 287.84

Ние сме најлесната и најудобната ткаенина, многу мека, лесна, дише, дише, истегната и издржлива за да соз�

DEN 3.00

За терапија на Реики Плакајте ја вашата чакра Одличен лековит производ за колекционер Ве молиме, очекув

DEN 3.33

Достапно во нестерилна и стерилизирана ЕЗстерилизираните совети се индивидуално завиткани и овластен�

DEN 191.84

Ако сакате да ја подобрите вашата реакција и координацијата на рачно око, оваа дрвена игра со мини кугла

DEN 2.33

КОМПЛЕТ ЗА РАЗВОЈ НА ТЕМНА СОБА КОМПЛЕТ ЗА РАЗВОЈ НА ТЕМНА СОБА, ВКЛУЧУВАЈЌИ : МОДЕЛ НА ТАЈМЕР ГРАЛАБ 168, �