.

.

Попуст
Trusco T-Swy12.5-110 калем пролет за супер девијација, надворешен дијаметар 0,5 инчи, бесплатна должина 4,3 инчи

Trusco T-Swy12.5-110 калем пролет за супер девијација, надворешен дијаметар 0,5 инчи, бесплатна должина 4,3 инчи

DEN 0.33

Износот
Залиха

Пролет константа (N/MM) : 0,02 во (0,56 mm); Надворешен дијаметар : 0,5 во (12,5 мм). Бесплатна должина : 4,3 инчи (110 мм); Внатрешен дијаметар : 0,3 инчи (8,5 мм). Д : 0,33 во (8,5 мм); Д : 0,5 во (12,5 мм). Л : 4,3 инчи (110 мм); Боја за идентификација : Брегот на слонова коска. SWOSC-V еквивалент. Пролет константа (N/MM) : 0,02 во (0,56 mm); Надворешен дијаметар : 0,5 во (12,5 мм). Бесплатна должина : 4,3 инчи (110 мм); Внатрешен дијаметар : 0,3 инчи (8,5 мм). Д : 0,33 во (8,5 мм); Д : 0,5 во (12,5 мм). Л : 4,3 инчи (110 мм); Боја за идентификација : Брегот на слонова коска. SWOSC-V еквивалент. Имаме широк состав што го зема предвид просторот за инсталација, капацитетот на оптоварување и бројот на употреба. За калапи за печат, пластични калапи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 227.04

Погоден за повеќето проект за поправка, како што се врати, завеса, автомобили, велосипед, пијано, ножици,

DEN 389.44

Компресија Пролет : Тешка должност, 302 не'рѓосувачки челик, 1 1 / 4 во вкупно LG, сребро, 10 pk оваа листа...

DEN 3.00

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 3.33

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 999.68

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 255.84

Специфично : 4мм / 0,16inch OD, 0,4 mm / 0,02inch дијаметар на жицата, 25мм / 1.0inch вкупна висина Специфично : 15мм / 0,59inch Ком

DEN 119.84

Спецификација : Надворешен дијаметар : 5мм / 0,2 "; Дијаметар на жица : 0,4мм / 0,01"; вкупна должина : 20мм / 0,78 "...

DEN 336.96

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

DEN 567.20

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 353.28

Надворешен дијаметар : 12мм може да се прилагоди според вашите потреби! Пролетта на компресија е обично к

DEN 1.67

Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост Нежните и без пробод

DEN 303.84

Правоаголен дел, дизајн на затворен крај Изворите на умирање првенствено се користат во опрема за машин

DEN 2.00

МФР : Серија на пролетни Корп век : Пакет : кутија Статус на дел : Активен Материјал : Музичка жица...

DEN 1.67

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

DEN 1.33

Боја : сребрен тон; Дијаметар на жица : 1мм / 0,04 " Надворешен дијаметар : 14мм / 0,55"; Материјал : 304 не'рѓосувачк

DEN 3.33

Боја : сребрен тон; Дијаметар на жица : 1мм / 0,04 " Надворешен дијаметар : 14мм / 0,55"; Материјал : 304 не'рѓосувачк

DEN 964.80

Пролет константа (N / MM) : 10.42; Надворешен дијаметар : 1,7 инчи (43,0 мм) Бесплатна должина : 6,3 инчи (160 мм); Внатре

DEN 0.67

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

DEN 542.72

Name : Компресивна Пружина / Компресија Големина На Пружина : дијаметар на жица (3,0 мм), надворешен дијамета�

DEN 3.33

Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките на мала големина, добра еластич�

DEN 0.67

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 1030.40

0 * 11 * 10 (дијаметарот на жицата е 1,0мм, надворешниот дијаметар е 11мм, а должината е 10мм Разни големини.Стаб�

DEN 195.04

Содржина на пакетот : 2 парчиња x компресија пролет; Вкупна должина : 305мм / 12 '' Име на производот : Пролет �

DEN 1112.32

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Дијам�

DEN 122.40

Содржина на пакетот : 10 парчиња x компресија пролет; Вкупна бесплатна должина : 45м / 1,8 " Име на производот

DEN 1.00

Не'рѓосувачки челик 302 жица по ASTM A313 или AMS 5688 Пролетниот темперамент.Не'рѓосувачки челик 302 жица по ASTM A313

DEN 3.33

Големина : 0,5mmx2.2mmx40mm Стил на возење : Ништо Број на модел : CXFFFDF5434677 FGAFFDF Стил на глава : рамен Тип на завртка

DEN 928.00

Пролет константа (N / MM) : 0,7 инчи (19,61 mm); Надворешен дијаметар : 1,2 инчи (30,0 мм) Бесплатна должина : 1,6 инчи (40 м

DEN 2.67

Белешка : Yellowолтата и сината главно се користат за пластично склопување на мувла Применливи полиња : изв