.

.

Попуст
Трустмастер Y-350X 7.1 Напојувана Несреќа Издание Игри Слушалки

Трустмастер Y-350X 7.1 Напојувана Несреќа Издание Игри Слушалки

DEN 3.33

Износот
Залиха

Двојно електро-акустично засилување на басот, благодарение на уникатниот дизајн на слушалките, во комбинација со електронско засилување на басот вградено во контролорот.1 виртуелни звучни карактеристики.1 технологијата За Виртуелен Опкружувачки Звук им овозможува на гејмерите прецизно да ја одредат локацијата на секој звук, обезбедувајќи максимално потопување во бојното поле! Моќ Бас И Позадинско Осветлување Волумен Статус.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 399.84

Ултра брз пренос на податоци 5 Gbps : Интерфејсот USB 3.0 нуди побрза брзина на пренесување до 5 Gbps за непречен�

DEN 3.00

Кожата на диви животни OculQuest е направена од 3 метри траен автоодделение винил за крајна лесна заштита од

DEN 1.33

Тие цврсто се вклопуваат и не ви паѓаат лесно од ушите Излезот на супер музика е лесен и удобен и нема бо�

DEN 1.67

Висококвалитетен Микрофон : долг дизајн на Силиконски МИКРОФОН што Може Да се Повлече многу корисен и п�

DEN 1.33

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 2.00

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 223.84

Модел : CUH ZVR1, Функционална состојба : Тестирана целосно функционална Се користи, но во многу добра состо

DEN 1514.56

Стерео преку уво Студио Одделение Игри слушалки Зрели Студио стерео висококвалитетен звук со длабок ба

DEN 1425.60

Излупете ја кожата од хартијата и залепете ја на уредот Лесно за инсталирање и отстранување : Користејќ

DEN 2.33

Чист Звук!Моќна функција за поништување на бучавата, може ефикасно да го намали влијанието на околината

DEN 534.40

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 2.00

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 299.04

ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на

DEN 337.60

Опис : Оваа преносна торба за складирање на патувања е специјално дизајнирана за конзола за игри со палу

DEN 2.67

Материјал изработен од тврд Ева лесен материјал, е мек внатре и обезбедува сеопфатен антикрик, антиколу

DEN 415.84

Супериорен јасен пренос за состанок повик;.Единствената безжична слушалка bluetooth е само 4,5 g, а нема чувст�

DEN 558.72

Аудио Контроли За брз ПристапЛесно прилагодете ја јачината на звукот на слушалките и исклучете го звук�

DEN 3.00

Пакет : Налепница за слушалки *1, налепници за контролори *2 Окулус потрага VR 2 Налепница за слушалки и кон�

DEN 1092.80

Метод на инсталација : Измијте ги рацете и суви Пакет : Налепница за слушалки 1, налепници за контролори 2

DEN 287.84

се чувствуваше Направени во САД или увезени Материјал : Симпатичната торба за складирање е изработена о

DEN 5680.80

Рачно измерете ја големината на производот, грешката во големината е неизбежна може да дојде до хроматс

DEN 2.00

Спецификации : Тип : Заштитен покритие Материјал : Апсколур : Блеккомпатибилен со : Погоден за Окулус пот�

DEN 1.00

[Широко компатибилен] погоден за уреди со приклучок за слушалки од 3,5 мм, тој е идеален избор за домови, к�

DEN 427.20

Прикриеност за прилагодување на контролорот : лентата не е само прилагодлива за рацете со различна голе

DEN 719.84

Расклопување : Заградата за полнење може да се расклопи по своја волја, а прилагодувањето на должината н