.

.

Попуст
ТУХОНГ 2 парчиња Олимписка Јака Со Мрена Алуминиумска Легура Спин Клип За Заклучување На Гира Совршен За Професионални Кросфит Силни Лифтови и Олимписки Тренинзи ?

ТУХОНГ 2 парчиња Олимписка Јака Со Мрена Алуминиумска Легура Спин Клип За Заклучување На Гира Совршен За Професионални Кросфит

DEN 398.40

Износот
Залиха

●Висококвалитетен Материјал Од Легура На Алуминиум ● Овие Јаки се направени од издржлива и лесна висококвалитетна алуминиумска легура.Висока јачина, силна и издржлива, цврсто заклучена на место, може да се користи долго време. ①Брза инсталација 50мм брави за брзо ослободување клипови, лесен за употреба дизајн со заклучување со еден клик, може да се инсталира за неколку секунди со еден прст за лесно и брзо инсталирање/отстранување. Вилицата за прицврстување со напојување е дизајнирана да заклучува на која било мрена за максимално држење и безбедност. ●Повеќенаменски Пренослив Тренингот●мрена стеги се изградени за да се приспособат на различни видови на обука, Совршен за крст фитнес обука, олимписки лифтови, надземни притиснете, мртво кревање, клупата притиснете.Стегачот за лента за тежина е лесен и ефикасен во просторот што лесно можете да ги скриете во куферот или рачниот багаж, Погоден за обука при патување, дома, теретана, парк итн. ●Функцијата на производот Може да се вклопи За олимписка лента од 50мм, брзо инсталирање/ослободување помеѓу промените на плочите. Нашите јаки со тежина имаат гумена постава за држење и заштита на шипката, без разлика колку долго ги користите. ●Повеќе опции за боја € Црна, Сребрена, Црвена, Златна, Сина Q пакетот вклучува q 2 x Безбедно Заклучување Јаки Клип.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 158.24

Антилизгање : Заптивка За тишина Против лизгање за да се намали бучавата од ударот на дискот во столбот..

DEN 0.33

Одговара на 1832" големина на вратот и е широк 1,5" Јаката јаже кое крепи утлегар обезбедува олеснување на п�

DEN 3.33

Прилагодлива Големина На ВратотПрилагодлива од 8 "12", 3 / 8 " ширина Ве молиме, проверете дали оставате 2 прс

DEN 127.84

"Дури и ако имате мачка во затворен простор, подобро е да бидете безбедни отколку да жалам Но, куќиштето �

DEN 120.80

Водич за големина : јаките за мачки се совршени за мало кученце и повеќето мачки што носат .711, 8 инчи во до

DEN 1.67

Прилагодлива јака за миленичиња Печатени на едната страна со уникатен дизајн Направено од мек и издржл�

DEN 1.33

Сширина 0,6", одговара за вратот 10,2 "12,6", најдобро за мали кучиња.1", најдобро за големи кучиња...

DEN 2.00

Обезбедувајќи удобно држење, лесно е да се лизнете внатре и надвор од лентата за противтежа со едностав�

DEN 0.67

Материјал : Изработен Од робустен и издржлив материјал за долготрајна употреба Јаки за спинзаклучување

DEN 1355.20

Користејќи извонредна изработка, изгледот има и модерни дезени, полни со празнична атмосфера И, исто та�

DEN 111.84

Цел : Посветена на обична лента со гира и шипка со мрена Овозможува брзо менување на плочите со тежина и �

DEN 190.24

Искра Шепа Мачка Јаки Искра Шепа Мачка Јаки ставете го "мрчењето" во прочистување Достапни во четири све

DEN 0.33

Micvtve Лесно И Брзо се отстранува Безбедно и Сигурно за да обезбеди рамнотежа И стабилност Тип : Апликациј

DEN 2.33

Шарени, мода на кучињата на мачката Должината може да се прилагоди за да одговара на големината на врато

DEN 470.40

Уметник : Хилари Вермонт Миленичиња Дизајни за Луѓе Предмет : Животни Стил : Модерен и платно, така што пл

DEN 177.60

Големина на производот (W x d x h) : 0,5 x 8,5 x 0,4 инчи (1,3 x 21,6 x 1 см) Тежина : 0,4 килограми (0,2 кг) Земја На Потекло : Ин

DEN 239.84

Тоа ви овозможува лесно да ја пронајдете локацијата на вашето домашно милениче [ПРИЛАГОДЛИВИ ВО 2 ГОЛЕМ�

DEN 233.60

Дизајнот На Навртките Може Вашето Куче Да Не Биде Каснато, Што Е Многу Заштитно, А Кучето Го Прави Повеќе

DEN 2.33

Зајак од зајаче : материјалот за дишење што не го задушува ниту прегрее мало милениче кога е топло...

DEN 1398.40

Димензиите на Пакувањето на Производот се 1,5"H x 12,0"L x 1,0"W Оваа јака за мачки содржи прекрасни, оригинални �

DEN 232.00

ВиножитоПечатење Маче Јака Од Бонд И Ко Карактеристики виножитопечатење преку издржлив мрежест најлон

DEN 2.67

Премиер Рано Продажба Пристап ?●Тешка Конструкција● : Овој тип рамка со гира е држач од типот на домаќи�

DEN 252.16

ТЕЖИНА КЛИПОВИ за гира јаките со пружини со гира се изработени од нерѓосувачки челик, цврсти и не се лес�

DEN 243.04

Направено со памучна ткаенина од кимоно одделение која е мека и издржлива за да може да издржи на секојд