.

.

Попуст
ТУРБОН Голема Кожна Лента Држач За Држач За Алат Столари За Столари Електричари

ТУРБОН Голема Кожна Лента Држач За Држач За Алат Столари За Столари Електричари

DEN 795.20

Износот
Залиха

кожа. Лесен пристап - футролата за мерна лента се отвора или затвора со магнетна тока. Магнетната тока е чувствителна и лесно се отвора. Мала долна дупка - има мала дупка на дното на капакот на мерната лента. Кога треба да ја извадите лентата, можете да ја истуркате низ малата дупка, која лесно се вади или става. Погоден за ремени од 2 инчи - оваа кожна футрола може да помине низ ремен до 2 инчи. Изработен е од кожа и лесно се става или вади. Може да се прилагоди на соодветен агол според вашите потреби. Разноврсна-покрај поставувањето мерни ленти, можете да поставите и други алатки со иста големина. Турбонско лого - нашето лого е отпечатено на предната страна. Секој едноставен и издржлив производ НА ТУРБОН е направен со прецизна изработка, и секој производ е посветен на нашите намери. Карактеристики : дизајнот на кожата може да ја направи силна и да ја одржува во одредена форма. Рачно исечена и рачно изработена со најквалитетна кожа. Засилувањето на занитвам може да ја подобри неговата издржливост.Кожениот ремен со затворање на занитвам обезбедува стабилно поставување на алатот.Нарачајте ФУТРОЛА ЗА турбонска лента за себе, или како интимен подарок за љубителите на алатки, пријатели или роднини, дефинитивно ќе ја добиете нивната благодарност! Спецификација : Материјал : Тежина На Кожа : 0,098 Кг / 0,21 фунти Димензии : 16,5 см х 11,5 см х 5см / 6,49 "х 4,52" х 1,96 " Пакет Листа : 1 х Држач За Мерна Лента.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67 -50 %

Бродови Бесплатно Од Продажба На Продавачи Во Сарасота, Флорида 6 месец без кавга гаранција Поддржан од

DEN 3.00 -50 %

1) професионален сет за лента за повлекување од 3 парчиња, долг 16 стапки, широк 3 / 4 инчи, скала од 1 / 8 инчи (1

DEN 1.00 -50 %

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви...

DEN 0.67 -50 %

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви...

DEN 0.33 -50 %

`+Ставка : Долга Лента Мерка Должина на сечилото : 300 стапки Ширина на сечилото : 1 / 2 инчи `+Совет Стил : Витк

DEN 91.04 -50 %

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 1.00 -50 %

€ 7 стапки Дијаметар Лента Мерка, 5 Во Сечилото ● Ширина на сечилото : 5 инчи Должина на сечилото : 7 стапки

DEN 1.33 -50 %

`+Ставка : Долга Лента Мерка Должина на сечилото : 50 м .+ширина На Сечилото : 13 мм € ®Материјал На Куќиштето

DEN 1.67 -50 %

Бидете практични во групата со овој сет на клучеви за мерење ленти од хариер Хардвер! Овој паметен клуч �

DEN 91.04 -50 %

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 236.80 -50 %

Скала : 01 Метар / 03 Стапки; Тежина : 80гр Содржина На Пакетот : 5 Парчиња х Владетел Лента; Име На Производ : В�

DEN 0.67 -50 %

Кога ќе се повлече мерката на половината, држете го копчето со прстот додека другата рака го повлекува в

DEN 1.00 -50 %

Материјал : Челик Боја : Сребрена Тип : рачни алатки Точност : 1,00 мм Опсег На Мерење : 2000мм.Материјал : Чели�