.

.

Попуст
Јукоан 3 Пакет Под Корпи За Полици, 15 x10 x 5,5 Инчен Слајд Во Жица Висечки Корпи За Складирање Под Корпи За Складирање На Полици За Кујнски Шкаф За Шкафови За Кујнски Ос?

Јукоан 3 Пакет Под Корпи За Полици, 15 x10 x 5,5 Инчен Слајд Во Жица Висечки Корпи За Складирање Под Корпи За Складирање На

DEN 639.84

Износот
Залиха

Вклучува 3 пакети под корпи за полици, секоја има димензии 15 "(Л) Х 10"(В) Х 4"(Висина), лизгачката рака : 1,5" висина, одговара за дебелина на полицата не повеќе од 1,5 инчи. Изработени од цврст метал со завршна облога од сребро, овие под корпите на кабинетот се многу силни и издржливи, лизгачките раце со гумени стапала против лизгање се доволно дебели за да држат тежина до 10 килограми. Тие корпи за жичани полици се многу лесни за инсталирање и отстранување без никакви алатки, многу погодни за максимизирање на дополнителниот простор за складирање на вашиот кабинет, биро, шалтер, плакар, полица за книги и многу повеќе. Тесниот ѕид на решетката овозможува проток на воздух и лесно да се видат предметите внатре додека се спречува паѓање на предметите. и отворен врвен дизајн овозможува лесно зграби предмети. Оние 3 пакет организаторот на кабинетот може да се додаде во кујна оставата, чајната кујна, бања, гардероба, студентски дом за чување сува храна, закуски, конзервирана храна, крпи, облека, книги и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 767.84

●Димензии€Мерење во 16.14"(L) x 12.2"(W) x 40.15 " (H) Висината на една корпа е 4,13" ●Голем Капацитет ● Оваа комунална

DEN 1.67

Мултифункционално складирање, тоа не е само совршен штанд за рурални растенија, туку и едноставно решен

DEN 1.33

Корпа за складирање на ковано железо и организатор за складирање на работната површина отпорен на абењ

DEN 0.67

Оваа метална жичана корпа е совршено решение за организирање на мноштво предмети, Употреба во кујна, фр�

DEN 159.84

2 РЕЖИМИ НА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашиот пакет доаѓа со 2 парчиња тавански куки и 2 парчиња лепливи куки СОВРШЕНО �

DEN 3.00

Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на решетката За складирањеПовеќе сценарија : спална соба, гардероба

DEN 475.20

Дизајнот на корпата го прави складирањето поудобно и директно 360 степен слободен движење тркало, тркало

DEN 1.67

Виси Жица Кошеви, Ѕид Монтирање Овошје Кошница, Без Дупчење, Лепило Мали Метални Кошница Може да Се Кори�

DEN 0.67

Можете да ја користите оваа овошна корпа Во наредена решетка од 2 нивоа Или да ја користите како две одде

DEN 6856.80

Мултифункционална корпа за одводнување, посебна, двојна корпа за одводнување Перење / одвод / складир�

DEN 109.12

1 Х Шуплива Мрежеста Торба.Проширете ја лентата за раце, може да се користи за носење и закачување...

DEN 415.84

Совршено решение за складирање или организирање на мноштво предмети во бања, спална соба, плакар, расад�

DEN 290.08

МЕТАЛНА КОРПА ЗА БАЊА ОРГАНИЗИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ : Дајте му место на секој предмет со помош на овие корп

DEN 0.67

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : нашиот ѕиден висечки сад за цвеќиња е изработен од бамбус, цврст, издржлив

DEN 222.40

ВИСЕЧКА МЕТАЛНА ЖИЧАНА КОРПА : Оваа висечка корпа е дизајнирана со метална жичана мрежа, која има мала т�

DEN 959.84

● Висококвалитетен метален материјал, водоотпорен, не е лесен за ' рѓа ● Шуплив дизајн, добро проветрен,

DEN 3.00

Цврст и издржлив, не е лесен за деформација Цврсто ткаени, армирани рабови на овошни корпи...

DEN 3.33

Максимизирано Заштеда На Простор : Вклучувајќи 2 големи врвни висечки куки и 5 долни куки Соодветната го�

DEN 1504.00

Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот к�