.

.

Попуст
Јуктопа Момчиња Девојки Сабо Чевли Цртани Слајдови Сандали Мало Дете Лизгање Градина Чевли Лесни Плажа Базен Туш Влечки

Јуктопа Момчиња Девојки Сабо Чевли Цртани Слајдови Сандали Мало Дете Лизгање Градина Чевли Лесни Плажа Базен Туш Влечки

DEN 302.08

Износот
Залиха

100% Синтетички. Увезени. Гумен ѓон. Цртани животински сандали-совршени летни сандали им носат радост на децата. Симпатичен дизајн за момчиња и девојчиња. Оваа големина е погодна за приближно 4 до 7 години. Целосно проветрен дизајн, циркулација на воздухот од 360 степени, слободно дишење, повеќе не грижете се за потење на затнатите стапала, давајќи им на децата сув ден. Продлабочениот и засилен дизајн на петицата, дури и ако не е закопчан, ретко ќе падне при одење. Удобниот и мек материјал нема да ја уништи детската кожа. Ева единствен дизајн, посилен зафат, подобра отпорност на абење и еластичност, ефикасно ги штити нозете на децата. Децата можат да го носат и да одат на разни забавни места како што се градини, плажи, забавни паркови, водни паркови, слајдови итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Увезени Етилен Винил ацетат единствен Вратило мери приближно Глуждот од лак Тоа е иконскиот сабо што за

DEN 2.67

100% Синтетички Произведено во САД или Увезено Етилен Винил ацетат единствен МУВЛА ЕВА Skechers x Ryans светот л�

DEN 255.84

Етилен Винил ацетат единствен Детски Сандали Детските Сабо се супер удобни, меки, лесни, издржливи, лесн

DEN 0.33

100% Крослит Увезени Етилен Винил ацетат единствен Петицата мери приближно 0,75" УДОБНИ ДЕТСКИ ЧЕВЛИ : овие

DEN 2.00

Текстурираниот ѓон ЕВА обезбедува влечење на надворешни површини и нема да ги гребе или обележува внат�

DEN 527.52

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Вашето малечко ќе блесне и ќе блесне Во Крокс Детски Класичен С

DEN 1.33

100% Крослит Увезени Етилен Винил ацетат единствен Мерките на вратилото приближно не се применуваат од л�

DEN 2.67

Машинско перење во вреќа за перење или рачно перење Издржлив, не е лесен за деформација и кинење откако �

DEN 457.92

Увезени Етилен Винил ацетат единствен УДОБНИ ДЕТСКИ ЧЕВЛИ : овие крокс детски чевли се лизгачки чевли ш�

DEN 3.33

Увезени Етилен Винил ацетат единствен УДОБНИ ДЕТСКИ ЧЕВЛИ : овие крокс детски чевли се лизгачки чевли ш�

DEN 1.33

технолошки град Повлечете го затворањето Машинско Перење На Задната страна, Пар Вода Сандали, Што Ги Пр�

DEN 242.24

Увезени Гумен ѓон Обезбедува супериорна влечна сила за секаков вид терен или активност Correctономски точ�