.

.

Попуст
UKYEE HDMI До Dvi Адаптер, Двонасочна HDMI Женски ДО DVI Машки Конвертор, 1080p DVI До HDMI Конвертор, 3D ЗА ТВ Кутија,Blu-ray,Проектор,HDTV, Монитор. - Црно

UKYEE HDMI До Dvi Адаптер, Двонасочна HDMI Женски ДО DVI Машки Конвертор, 1080p DVI До HDMI Конвертор, 3D ЗА ТВ Кутија,Blu-ray,Проектор,HDTV,

DEN 2.00

Износот
Залиха

Двонасочниот HDMI Женски до DVI машки адаптер Може да се поврзе од компјутер СО DVI порта на монитор, HDTV или проектор со HDMI порта, или од компјутер, blu-ray плеер, ТВ кутија или конзола за игри со HDMI порта на монитор со DVI порта. Потребен е HDMI кабел (се продава одделно). Преносливата HDMI Женка до dvi адаптери за употреба дома и патување, како и за канцелариски монитори или поврзување на проекторот. Забелешка : Компатибилен СО ДВЕТЕ ДВИ (24+5) Женски И ДВИ (24+1) Женски. АДАПТЕРОТ HDMI ДО DVI Поддржува резолуција до 1080p (Full HD). Аудиото мора да се пренесува одделно. Цврст ДВИ машки до ХДМИ женски адаптер со позлатени конектори се спротивставува на корозија и ја зголемува издржливоста. Приклучок и игра - Лесен за употреба,не се потребни дополнителни драјвери.рачно затегнатите завртки обезбедуваат безбедна врска, слободно поврзете го адаптерот и уживајте во големиот екран. DVI До HDMI Адаптер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

€USB C до HDMI мултипорт адаптер q до 4 K HDMI / 100 W USB C порта за полнење / USB3 0 порт адаптер за домашна забава, кан

DEN 2.00

Лесен за употреба : без потребен софтвер или драјвери, mdp до HDMI адаптер dongle работи со КОЈ БИЛО ОПЕРАТИВЕН

DEN 127.84

УСБ Ц До Дп Адаптер : овој адаптер поддржува ВЛЕЗ НА USB C порта до излезот На портата Display Port Можете да ги п�

DEN 1439.20

√????? ?? ????? ?? ?? ??? ???? Испратете HDMI сигнал безжично од изворен уред на два Телевизори оддалечени до 200 стапк

DEN 2.33

Ве молиме кликнете На "Доверба" и почекајте 5 секунди за да го синхронизирате екранот на телефонот со ВАШ

DEN 121.28

Во ПОЛЕТО : (1) Mini Display Port до HDMI адаптерот поврзува компјутер СО HDTV за аудио / видео стриминг или СО HD монито

DEN 900.80

PDF datasheetforesturesпроизведени со користење на bs1363 tee приклучоци жичен до 13amp рејтингсет во црн прав обложен ме

DEN 2.67

Кога го користите овој производ На Macbook, ве молиме чувајте го во посветен режим интерфејс НА IOS / mac систем

DEN 143.84

или VR слушалки СО HDMI, ќе уживате во видеа без заостанување со беспрекорен аудио премин Од сите лаптопи и�

DEN 271.84

( € ) LG : G5,LG V20 Самсунг : Галакси Табпро С / Таб С6 / С5е / Таб С4 СУПЕРИОРНА СТАБИЛНОСТвградениот напреден И�

DEN 1433.60

0 верзија Поддржете ги сите излезни видео уреди Од Типот Ц Со PD полнач, може да поддржува брзо полнење до

DEN 2.33

Овие чизми обезбедуваат олеснување на напрегањето, кодирање во боја и исто така се без пречки.Ве молиме

DEN 1.33

?●USB До HDMI Адаптер Qultra Брз USB 3.0 до HDMI адаптер кабел обезбедува до 1920*1080 резолуција слики на екранот Избер�

DEN 1310.40

ОДЛИЧЕН КАБЕЛ, НЕОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ НА РАСПОЛАГАЊЕ!! ВЕ МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ МИ ЕПОШТА ЗА ДЕТАЛИ!Должина н�