.

.

Попуст
Упатство за прицврстувачи на ушите CV алатка за завојување на зглобовите со комплет за алатки за сечење, клевета за врзани за уши, лента за автомобили, алатка за авто

Упатство за прицврстувачи на ушите CV алатка за завојување на зглобовите со комплет за алатки за сечење, клевета за врзани за

DEN 1.67

Износот
Залиха

Материјал на алатката за плескање со уво : клешти изработени од притиснато челик со црно обложена завршница. Алатка за прицврстување на спојници CV : Изработено од висококвалитетен челик, користете со ленти за завојување до 10мм (0,39in) ширина, дебела 0,6 мм (0,02in), со вграден механизам за секач и ликвидација, завој може да се затегне и да се намали брзо и ефикасно. Тенки дизајн : Тенкиот дизајн на главата дозволува добра достапност во затворените области и нема да ги оштети точките на печатот на стегите на ушите. Со гумена рачка што не се лизга, може ефикасно да го намали заморот на корисниците.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 399.84

Да се ​​направи помала големина од дупката за жлезда со вртење на заптивката во форма на омега може да �

DEN 1.33

Crimps MetriPack 150 & 280 серија, 2214 мерач Исто така, преградува временски пакет, 2214 мерач Алатката за ослободување

DEN 575.52

Комплетот вклучува алатки за отстранување 1 "и 2" и #5 лесно СИДА во отстранување на скршени столпчиња за г

DEN 2.67

【Заменете го Дел】 : Алатка за отстранување на ременот за истегнување Според оригиналните спецификации

DEN 527.84

Се користи за инсталирање и отстранување на типот D, F, I, IH & FH Penta duoprops од DPS и DPSB Drive Овој сет со две парчиња

DEN 1600.00

Отстранувач на спојката на BMW / инсталаторот (M5) 100% оригинал направен од JTC Најдобар квалитет, најбрза исп

DEN 3.33

Погодни за комплетен комплет за поправка за повеќето поправки на автомобили Список на пакети клешти з�

DEN 344.80

Голем капацитет ви овозможува да носите доволно алатки за риболов, удобни и практични Со јасен капак за

DEN 879.68

3 / 8 инчен погон, направен со високо квалитетна конструкција со алатки и природна завршница спречува лиз

DEN 3.33

Времето на пумпа за инјектирање Поставете алатка за да одговараат на пумпите за гориво во стил, како што

DEN 3.33

Безбедно ја држи брзината на времето за време на отстранувањето или инсталацијата Спречува движење на �

DEN 1.67

Вклучува : Овој сет вклучува алатки за отстранување на 4 PCS од различен агол, овие избори се доволно мали �

DEN 628.96

Кралскиот Енфилд Бурс Класик 350 мотор Алатки и опрема Направено во Индија Мерење : Стандардна големина...

DEN 3.33

Апликација : Компатибилен со камион Man / Mercedes Euro 6 Големина : (H64.7, 12 поени, 1 инч) Орев бр Реф : 9463510072...

DEN 5183.20

Една алатка работи за сите рокерски раце во стилот на вратило Прифаќа кој било стандарден приклучок за �

DEN 1.67

Користете за заклучување на конечниот погон на погонот За отстранување или инсталирање на навртката на

DEN 1312.00

Дебел заварувачки челик Користете со 3 / 4 инчи Д прстен Направено во САД Д јазичиња за пржени окови Д јаз�

DEN 2.00

Големини : 21, 22, 24 и 25мм 72 заби за запчаници за прецизно замав од 5 степени Глава со низок профил за пристап

DEN 713.60

[Она што го добивате]Комплет за алатки за кука вклучува 4 помали куки3инчен вратило директно автоматско,

DEN 838.72

4 компјутер Поставување на датотеки за враќање на темата Вклучува 3 датотеки со нишки #8231, #8233 & #8235 Плус 1 У

DEN 2.67

Среден за дијаметар на шипката 4070мм (1,57 " 2,75" прачка) дупка за жлезда, 8мм пресек Макс Користете ја соодве�

DEN 609.60

Димензии на пакетот : 22.606 CMS (L) X 12.446 CMS (W) X 0,508 CMS (H) Тип на производ : Алатки Количина на пакет : 1 Земја на пот

DEN 166.56

Висок квалитет по прифатлива цена Димензии на пакетот : 0,508 H x 11,43 L x 4.826 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,022

DEN 2.67

Далеку и далеку најиновативната линија на производи од ваков вид, RAM меморијата продолжува да се развив�

DEN 2.00

За употреба на краевите на нозете на влечење на притискање или присилување на завртки при влечење на ша�

DEN 262.08

Комплетен комплет за алатки : Комплетот за алатка за поправка на конецот содржи алатка за инсталација, ч

DEN 3.00

Лесно отстранете ги тврдоглавите заптивки или тешки О прстени со леснотија со заоблените отстранувачи

DEN 9120.00

Соодветните спецификации на железниот ракав се следниве : (Внатрешен дијаметар / надворешен дијаметар) �

DEN 607.84

【Суштински комплет за чистење на автомобили】 Нашиот комплет за алатки за автомобили содржи сè што ви т

DEN 2463.84

Димензии на пакетот : 6,6 cms (l) x 11,4 cms (W) x 29,1 cms (H) Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Соединетите држави Т�