.

.

Попуст
Упатство за прицврстувачи на ушите CV алатка за завојување на зглобовите со комплет за алатки за сечење, клевета за врзани за уши, лента за автомобили, алатка за авто

Упатство за прицврстувачи на ушите CV алатка за завојување на зглобовите со комплет за алатки за сечење, клевета за врзани за

DEN 1.67

Износот
Залиха

Материјал на алатката за плескање со уво : клешти изработени од притиснато челик со црно обложена завршница. Алатка за прицврстување на спојници CV : Изработено од висококвалитетен челик, користете со ленти за завојување до 10мм (0,39in) ширина, дебела 0,6 мм (0,02in), со вграден механизам за секач и ликвидација, завој може да се затегне и да се намали брзо и ефикасно. Тенки дизајн : Тенкиот дизајн на главата дозволува добра достапност во затворените области и нема да ги оштети точките на печатот на стегите на ушите. Со гумена рачка што не се лизга, може ефикасно да го намали заморот на корисниците.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Замена на комплетот за заклучување на алатките за заклучување на моторните вратила за MercedesBenz M157 M276 M278 с�

DEN 1.67

Користете за заклучување на конечниот погон на погонот За отстранување или инсталирање на навртката на

DEN 1.33

Badminton Racket Stringer Може да се користи во повеќето тениски рекети, рекети на бадминтон, итн.Алатка за стринг н�

DEN 1016.00

Сеопфатен сет што ги содржи потребните алатки за сервисирање на моторите FSI, опремени со Volkswagen Polo, Golf Touran

DEN 838.72

4 компјутер Поставување на датотеки за враќање на темата Вклучува 3 датотеки со нишки #8231, #8233 & #8235...

DEN 2.33

(Белешка : Не е вклучен чекан за воздух) (Ве молиме, потврдете ја големината што ви е потребна пред да купи

DEN 9120.00

Соодветните спецификации на железниот ракав се следниве : (Внатрешен дијаметар / надворешен дијаметар) �

DEN 2.67

【Заменете го Дел】 : Алатка за отстранување на ременот за истегнување Според оригиналните спецификации

DEN 221.76

Димензии на пакетот : 30,48 cms (l) x 8,89 cms (W) x 2.286 cms (H) Тип на производ : Автоматски додаток Количина на пакет : 1...

DEN 2.67

Среден за дијаметар на шипката 4070мм (1,57 " 2,75" прачка) дупка за жлезда, 8мм пресек Макс Користете ја соодве�