.

.

Попуст
UPKOCH Cupcakes 750pcs Декорација За Еднократна Употреба Мраз Капалка Слама Крем Торта Инјектирање Пипета Печење Материјали Транспарентен Cupcake

UPKOCH Cupcakes 750pcs Декорација За Еднократна Употреба Мраз Капалка Слама Крем Торта Инјектирање Пипета Печење Материјали

DEN 475.84

Износот
Залиха

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата. Одлично за додавање кадри во кекси, мали салати, прелив за салата, десерт, бујни кекси итн. Овие се совршена големина за внесено чоколадо покриено, тие работат и лесни за употреба. Не може да го зголеми вкусот на вашиот десерт, но, исто така, направи вашата торта изгледа повеќе уникатен, со чувство на форма. Погоден за јагоди, кекси, сладолед, мини колачи, вафли итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 342.08

Гаранцијата на производителот не може да се примени Стил : Стандарден Тип Единственото мастило произве�

DEN 1.00

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Класична термална долна облека �

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 303.84

It Мода И Нека Ви Посигурни.It Изработен Е Од Еластични Работни Панталони Женска Облека За Ситни Жени Плус

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 1631.84

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница ТриВоЕдно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД

DEN 1.33

Дизајниран да биде лесно распореден и носен наоколу;надградбата на голем простор е добра за повеќе дела

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 0.67

USB ПРИКЛУЧОК ЗА МИКРОФОН и РЕПРОДУКЦИЈАНема потреба да инсталирате драјвери Компјутерскиот микрофон е

DEN 834.72

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките Ова масло за раст на б

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 1.00

✿ ❊ ❖Оваа ставка се испраќа од кина, ќе бидат потребни 1020 дена за да пристигнете на вашата адреса за исп

DEN 182.24

Тоа е најдобриот избор за секојдневно носење, одмор, шетање, училиште, канцеларија, летна плажа, одмор ит