.

.

Попуст
USB C до USB 3.0 адаптер 90 степени, USB-A 3.0 женски до USB-C 3.1 машки десен агол OTG адаптер компатибилен со MacBook Pro, лаптоп, Samsung Galaxy, телефони од типот-C и многу повеќе

USB C до USB 3.0 адаптер 90 степени, USB-A 3.0 женски до USB-C 3.1 машки десен агол OTG адаптер компатибилен со MacBook Pro,

DEN 110.24

Износот
Залиха

USB до USB C адаптерот има алуминиумско легура метално тело, фино и издржливо, компактно и преносно. Овој USB C адаптер претвора редовна стандардна USB-порта во USB-C порта во секое време.0 женски до USB-C 3. Овој USB C до USB OTG адаптер работи со телефони, таблети и лаптопи со USB-тип-C порти. 6 итн (со USB порта за тип Ц).1 Gen2 машки, десен агол дизајн на лактот, компатибилен со USB кабел, USB флеш-уред, USB-читач на картички, USB тастатура, глушец и други. Овој USB C адаптер претвора редовна стандардна USB-порта во USB-C порта во секое време. USB C до USB адаптер за 90 степени : USB-C 3.1 Gen2 машки до USB-A 3. 3 Пакувајте црно Може да користите USB-C адаптер дома, еден во канцеларијата и еден во автомобилот за да ги исполни барањата од различни прилики. Приклучете и играјте, поддржувајте ја функцијата USB OTG (ON-THE-GO), преносот на податоци станува толку лесен. Може да се користи како адаптер за USB стап за мобилен телефон. Приклучување и играње, ја поддржува USB-функцијата OTG (вклучено), преносот на податоци станува толку лесен. 3-пакет, црна. USB-C до USB адаптер : Компатибилен со Mac Book Pro, Samsung Galaxy S8/S9/S10/S20/S21/S22 итн. USB-C до USB адаптер : Компатибилен со Mac Book Pro, Samsung Galaxy S8/S9/S10/S20/S21/S22 итн. Овој USB C адаптер претвора нормална стандардна USB-порта во USB-C порта во секое време. USB до USB C адаптерот има метално куќиште направено од алуминиумска легура, рафинирана и издржлива, мала и преносна. (со USB Type-C конектор). Идеално решение за сложени сценарија за примена., Белешка 8/9/10/20, итн.1 Gen2 машки до USB-A 3. Стапката на пренос на податоци до 10 Gbps, за да се постигне максималната стапка на пренос, предната порта мора да ги исполни истите услови.0, USB женски до USB-C машки, десен агол дизајн на лактот, компатибилен со USB кабел, USB флеш-уред, USB картички, USB тастатура, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче, глувче и други.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 945.60

Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располагање бидејќи е дизајниран лесно да се носи наокол�

DEN 339.68

Направено од материјал за трајна употреба Тој усвојува USB3.0 интерфејс, стабилен и брз пренос LED светла, USB

DEN 289.60

● Ова може да обезбеди OTG способност за вашите многу други медиуми за стриминг Играч и други артикли кои

DEN 257.60

Супер мал да се држи до USB пристаништа цело време Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располаг

DEN 2.67

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Tab Active 2 ги претвора USB порти во USB C порти Поврзете USB

DEN 2.67

【USB TypeC адаптер】 : Овој маж од типотC до женски адаптер за типC има приклучоци од типотC на двата краја...

DEN 2.00

Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располагање бидејќи е дизајниран лесно да се носи наокол�

DEN 836.80

Белешка : Овој уред не може да го напојува вашиот андроид паметен телефон или самата таблета...

DEN 2.33

? 【Преносен и компактен】 : Мал, тенок, издржлив, тешка должност ви овозможува да го носите ова околу или �

DEN 63.84

✪USB 3.0 Пренесување на податоци за супер брзина до 5 Gbps, 10 пати побрзо од USB 2.0 трансфер датотеки, филмови и �

DEN 3.33

? Ве молиме, забележани : Ние не препорачуваме да го купите овој адаптер за полнач Magsafe, освен ако вашиот а

DEN 143.20

? ? [Трансфер на податоци] Пренесете ги податоците со брзина на молња со USB адаптерот за проширување Внесе

DEN 0.33

Компактен за носење наоколу Некои USB 3 Исто така, можете да синхронизирате или да наплаќате компатибилен

DEN 339.68

Адаптер за машко USBC до USBA 3.0 женски со стапка на трансфер на податоци на MAX 5 GB / s Куќиште на алуминиум за д�

DEN 443.20

? 【Лесен за употреба】 : Не е потребна инсталација ● Компатибилен со Android, Windows и други системи, без огран�

DEN 1364.80

Ние стоиме покрај нашите производи! Добредојдовте најдете нè со какви било прашања поврзани со произво�

DEN 292.64

CABLECREATION USB3.1 USB C Femaleенски до USB машки адаптер 5 GBPS 3 A Брзо полнење, USB до USB C адаптер USB C до женски адаптер, за