.

.

Попуст
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Blackview BV9600E Водоотпорен Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Blackview BV9600E Водоотпорен Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

DEN 255.68

Износот
Залиха

Пријателски Потсетник : 1. Водоотпорната телефонска торбичка го штити вашиот предмет од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено, како што се нуркање, кајакарење, пловење, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање или употреба во домаќинството како во бања, кујна. Опремен со врвка и лента , должината и затегнатоста на лентата за раце може да се прилагодат според различни луѓе, а моќниот Велкро исто така лесно се фиксира и отстранува. Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Заштитете ги вашите вредни резерви со водоотпорна торбичка со две оддели Патентираниот јасен дизајн на

DEN 0.67

Овој пакет содржи 1 Универзална Сина Водоотпорна Торбичка за i Phone 11 Pro Max, Galaxy S20 Note 10+ до 6,9" и 2 Пакети Плове

DEN 3.00

Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук во овој случај Опремен со врвка и лента , должинат�

DEN 1.67

Пријателски Потсетник : 1 Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочин�

DEN 255.68

Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор Пријателски Потсе�

DEN 255.68

Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпо�

DEN 572.80

Блокира Сите Сигнали : 100% Сигнал Блокирање Фарадеј Кафез Технологија Гарантиран квалитет : Нашите торби

DEN 0.33

Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од п

DEN 2.67

Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на

DEN 1.33

ЦЕЛОСНО ВОДООТПОРЕН СЛУЧАЈтестиран од трета страна на уго, номиналниот дизајн на IP68 е 100% водоотпорен на

DEN 255.68

Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпо�

DEN 255.68

Водоотпорните кеси не можат да се користат за топла пролет Висококвалитетниот мек тпу материјал е спец�

DEN 255.68

Држете се подалеку од остри предмети Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други

DEN 143.84

ТПУ Увезени Предвремено затворање €Нови Материјали●Висококвалитетен И Издржлив Материјал Тпу, Безбе�

DEN 1257.60

Заштитна Футрола Отпорна на Удари Од Вулкан За Huawei Нова 4 (Црна) 1 Концизен Едноставно е обликуван и сврте

DEN 311.84

Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани Широко Користен : со водоотпорна кутија за м�

DEN 255.68

Пријателски Потсетник : 1 Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и о�

DEN 1.67

Ова водоотпорно куќиште е дизајнирано за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, играње на плажа

DEN 2.00

Се одликува со едноставен пристап за прицврстување и заклучување, лесен за чување вода, снег, прашина, п�

DEN 3.33

Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : П

DEN 236.48

УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНАКомпатибилен со i Phone 12 / i Phone 13 / i Phone 12 pro max / i Phone 13 pro max / SE 3 Одговара на уреди до 7" диј�

DEN 468.80

Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на

DEN 1128.00

Овој Пакет Содржи : водоотпорна торбичка Од 2 Пакувања одговара на повеќето паметни телефони со дијагон�