.

.

Попуст
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Huawei Honor 8X МАКС Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Huawei Honor 8X МАКС Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ]

DEN 2.67

Износот
Залиха

Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на работата на екранот на допир. Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР.Ова водоотпорно куќиште е дизајнирано за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, играње на плажа и обично нуркање, но не се препорачува при нуркање на повеќе од 49 стапки длабочина на вода.Држете се подалеку од остри предмети. Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук во овој случај. Водоотпорната телефонска торбичка го штити вашиот предмет од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено, како што се нуркање, кајакарење, пловење, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање или употреба во домаќинството како во бања, кујна.Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки/ 30 метри. Опремен со врвка и лента , должината и затегнатоста на лентата за раце може да се прилагодат според различни луѓе, а моќниот Велкро исто така лесно се фиксира и отстранува. Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпорното куќиште постојано да го штити вашиот мобилен телефон од добро напаѓач на вода.Водоотпорните кеси не можат да се користат за топла пролет. Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : Поставување - >Приказ И Осветленост - >Подигнете за да се разбудите - > ВКЛУЧЕНО. Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор.Не за ОТПЕЧАТОК од прст на допир. Пријателски Потсетник : 1.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 724.80

Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : П

DEN 479.84

[Вградениот Држач За Удари] Обезбедува целосна функционалност и погодност за гледање филмови, читање кн

DEN 3.33

Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : П

DEN 1.67

Пријателски Потсетник : 1 Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочин�

DEN 1.67

Пријателски Потсетник : 1.Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Висококва�

DEN 1257.60

Заштитна Футрола Отпорна на Удари Од Вулкан За Huawei Нова 4 (Црна) 1 Концизен Едноставно е обликуван и сврте

DEN 255.68

Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор Пријателски Потсе�

DEN 255.68

Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпо�

DEN 2.00

Ослободете ја раката оваа водоотпорна торба има силен ремен за рамо на грбот, што ви овозможува да ги ос

DEN 1.67

Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпо�

DEN 255.68

Ова водоотпорно куќиште е дизајнирано за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, играње на плажа

DEN 572.80

Блокира Сите Сигнали : 100% Сигнал Блокирање Фарадеј Кафез Технологија Гарантиран квалитет : Нашите торби

DEN 255.68

Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпо�

DEN 2.67

Лесно заштитете ја вашата опрема од вода, снег, прашина , песок и други услови подводна телефонска торба

DEN 255.68

Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук во овој случај Висококвалитетниот мек тпу матери�

DEN 0.33

Задолжителни Додатоци за Одмор : водоотпорна торбичка за Мобилни телефони ефикасно го држи вашиот уред

DEN 255.84

Во сурово опкружување, водоотпорната торбичка на iphone одржува целосна функција на екранот на допир, дозв

DEN 3.00

Опремен со врвка и лента , должината и затегнатоста на лентата за раце може да се прилагодат според разл�

DEN 2.33

Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : П

DEN 255.68

Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор Пријателски Потсе�