.

.

Попуст
Велосипедска маска за спиење мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за жени жени

Велосипедска маска за спиење мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за жени жени

DEN 2.33

Износот
Залиха

Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Совршен подарок : Персонализираната маска за очи е совршена како подарок за вашето семејство, пријатели, подарок за да ја искажете својата убов. Повод : Стилската маска за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, одмор дома, деловно патување, патување, одмор, маската за очи ќе ве придружува за да поминете пријатно време за слободно време. Маските за очи носат нови промени во вашиот живот. Повод : Стилската маска за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, одмор дома, деловно патување, патување, одмор, маската за очи ќе ве придружува за да поминете пријатно време за слободно време. Удобно : Мекиот материјал носи нови промени во вашиот живот, лесен за чистење и може да се врати во неговата оригинална форма по многу миења, совршени додатоци за патувања. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна.Полиестер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 512.00

Подобрување На Спиењетомаските за очи го блокираат сувиот воздух и апсорбираат здрав кислород за подоб

DEN 367.84

Само лизгајте го во вклучената торба за складирање за да носите и да користите каде било и во кое било вр

DEN 2.67

☪ Полиестер ☪ маската за очи е мека, лесна, дише и удобна за носење ☪ се препорачува рачно да ја изм

DEN 1.00

Мек полиестер Нашите маски за очи се свилени до кожата, дише и удобно за носење Маската за очи без притис

DEN 2.33

Полиестер Произведено во САД Или Увезено ☂ Ова е маска за очи од полиестерски материјал, дише и удобна

DEN 2.67

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Стилск�

DEN 191.84

Мек полиестер Нашите маски за очи се свилени до кожата, дише и удобно за носење Маската за очи без притис

DEN 199.84

полиестер Направени во САД или увезени Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, тенок

DEN 159.84

Изработка на полиестер Прилагодлив ремен за истегнување во црна боја Со прилагодливи меки ремени, оваа

DEN 332.80

Еластичната лента е точно, доволно цврста за да ја одржува на место, но незабележлива, не премногу затег�

DEN 223.84

Мравките совршено ја блокираат светлинатаСпецијална темна полиестерска маска за очи за спиење...

DEN 2.67

Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на произво

DEN 207.84

Прилики : овој удобен превез може да се користи дома,во авион, во воз или во office Големина : оваа маска за о�

DEN 133.44

Оперативна температура на мирисот на бел мошус : Прибл 104 ° F (40 ° C) Време на греење : приближно 15 минути ин�

DEN 1.33

☁ Материјал изработен од 100% висококвалитетен полиестер Супермека, кул релаксација на смирувачките ма�

DEN 1044.80

Црна Светлосна Блокирачка Подлога : капакот за очи за фототерапија за новороденчиња ефикасно ја блокир�

DEN 3.00

Маската за очи може да се користи на многу места и може да се користи во дневните домови, паузи за канцел�

DEN 199.84

Затемнување Да се ​​биде во можност да се одмори и да се опушти, маска за очи со некоја сенка е задолжит

DEN 2.67

90% памук / 10% рајон Оваа маска за очи има контурирано вклопување за целосна удобност, ја покрива пределот