.

.

Попуст
Vgeby Pool Cue Chalk Tag со клуч за повлекување на клучот, држач за базен за базен со знак на креда со клип за ремен -приклучок за табели за базени со додатоци за табели за базен

Vgeby Pool Cue Chalk Tag со клуч за повлекување на клучот, држач за базен за базен со знак на креда со клип за ремен -приклучок

DEN 1.00

Износот
Залиха

▶ Баријард Клуб за повлекување на креда, изработен од висококвалитетен алуминиум и пластичен материјал, здрав и издржлив. ▶ Одличен начин да се избегне употреба на креда или валкани раце. ▶ Лесен за употреба, издолжување на телескопско јаже до 60 см/23,6in. ▶ Лесно за клипување на појас или џеб, нема повеќе погрешно поставена креда. ▶ Прецизно обликување, цврсто вклопување на капачето за прашок од стандардна големина. ▶ Баријард Клуб за повлекување на креда, изработен од висококвалитетен алуминиум и пластичен материјал, здрав и издржлив. ▶ Одличен начин да се избегне употреба на креда или валкани раце. ▶ Лесен за употреба, издолжување на телескопско јаже до 60 см/23,6in. ▶ Лесно за клипување на појас или џеб, нема повеќе погрешно поставена креда. ▶ Прецизно обликување, цврсто вклопување на капачето за прашок од стандардна големина. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за држач на креда за билијард : Алуминиум + пластична боја : како слики прикажани Тежина : Прибл. 36 G/1.3oz Количина : 1 п.п. должина : приближно. 13см/5.1in издолжена должина : приближно. 60cm/23.6in Список на пакети : 1 x држач за креда за билијард.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Сина боја Сигурен и препорачан за станбена употреба Зголемете го триењето и спречете го погрешното раб�

DEN 868.80

【2 во 1 дизајн кој се состои од капакот на креда и подигач на знаци, нашиот држач за знаци на базени може �

DEN 1.67

И може да ја задржи креда во убава состојба кога не е во употреба.2inch Тежина : Прибл И може да ја задржи кр�

DEN 320.00

Направено во САД од страна на Tiger Products После долгогодишно широко истражување и развој, заедно со нашата �

DEN 1.33

Висококвалитетни материјали Ова капаче за пиштол за билијард е изработено од висококвалитетна гума, ме

DEN 2.33

Chalkебниот џеб на Око Октагон лесно се лизга во џебот и обезбедува брз и лесен пристап до вашата креда за �

DEN 3.00

Направен од најквалитетен песок, минат само во Соединетите држави Признати и од професионални и аматер�

DEN 159.84

ОККО повлекувајќи ги клиповите со 8топка на вашиот појас или џеб и обезбедува брз и лесен пристап до ваш�