.

.

Попуст
ВИЏ Столче За Туширање Седиште За Бања Лесен Стол Од Алуминиумска Када Со Прилагодлив Стол За Туширање Клупа За Седишта Со Отстранлив Грб

ВИЏ Столче За Туширање Седиште За Бања Лесен Стол Од Алуминиумска Када Со Прилагодлив Стол За Туширање Клупа За Седишта Со Отстранлив

DEN 2.67

Износот
Залиха

Оваа Столица за Туширање ви овозможува да седнете кога се туширате за да ја зголемите удобноста и да ја направите порелаксирачко искуство. Користењето на столицата под туш или влажна просторија може да помогне да се зголеми довербата при туширање за дете или постара личност. Ова седиште за Туширање е корисно ако ви е тешко да стоите доволно долго за безбедно да се туширате и е едноставно, но идеално решение за некој што е изложен на ризик од падови. Лесни и ИСКЛУЧИТЕЛНО СТАБИЛНИ СЕДИШТА за ТУШИРАЊЕ : Оваа Тешка, силна, мултифункционална самостојна столица за бања за туширање е за Стари Лица, деца или Инвалиди. Материјал : рамка-алуминиумска легура (лесна, без ' рѓа, отпорна на абење, отпорна на корозија, издржлива, безбедна), СЕДИШТЕ-ЈП (еколошка,,). Столче за туширање-Седнете во туш или влажна просторија со оваа корисна столица.Добредојдовте во нашата продавница, нашата продавница има многу стилови, можете да отидете во продавницата за да пребарувате, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не со email.Name : столче за бања, столче за туширање, седиште за бања количина : 1x столче за бања (бара рачна инсталација)нето тежина : 3,1 кггрос тежина : 2,6 кгброс капацитет : 150 кгприменливи места : Погодни за бањи, хотели, семејства, болници, домови за стари лица итн. за да ги задоволите вашите различни потреби.Поради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3см.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Гаранција за квалитет : Ако имате какви било проблеми со производот при примањето на предметот, слободн�

DEN 2.00

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

DEN 3.00

Qustand®ОВОЈ производ го помина сертификатот на c UPC и ADA, ќе биде одлична опција за стари лица, деца, бремени

DEN 0.67

ЛУКСУЗЕН МАТЕРИЈАЛ ОД ВИСОКА КЛАСАшампон и ѕиден диспензер за регенератор, изработен од пластика ЗА СТ�

DEN 4367.84

Ако Сеуште Не Сте Ја Добиле Нарачката по 30 Дена, Ве Молиме Контактирајте Не, Ние Сме Онлајн 24 Часа! Среќен

DEN 643.20

+ Стапала против лизгањежлебовите на пластичниот капак на стапалото спречуваат лизгање на скалата и сп�

DEN 681.60

горенаведените Податоци Се Само За Повикување.Name : Преклопна Столица За Чевли : (Проширена) 33*39см (12,99*15,35 �

DEN 5183.84

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

DEN 1388.80

Седиште Преклопен Стол За Туш Бања Додатоци Им Помага На Постарите Бања Стол Со Посебни Потреби Стол Пр�

DEN 2.33

Метод на одржување : по употреба, користете сува крпа за да ги избришете капките вода Користењето на сто�

DEN 2620.80

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

DEN 1.33

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

DEN 1.67

Со Капацитет од 150 килограми И Висината Е Прилагодлива, Задоволете ја Вашата Различна Потреба...

DEN 3472.00

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

DEN 3534.40

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за