.

.

Попуст
Викерман 9 ' Портокалова Вештачка Божиќна Венец, Портокалова Дура-осветлени Блескаво Мини Светла-Вештачка Ела Божиќна Венец - Внатрешен Сезонски Домашен Декор

Викерман 9 ' Портокалова Вештачка Божиќна Венец, Портокалова Дура-осветлени Блескаво Мини Светла-Вештачка Ела Божиќна Венец

DEN 1247.84

Износот
Залиха

Уживајте во овој експерт дизајниран сезонски венец околу вашиот дом. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Прелит со 100 Портокалови Мини Светла со блескаво Светло. Флексибилниот жичен ' рбет осигурува дека оваа венец ќе ги задоволи сите ваши потреби за украсување. За дополнителни комплементарни акценти видете ги многуте венци и дрвја достапни Од Викерман. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Прелит со 100 Портокалови Мини Светла со блескаво Светло. Вклучете светла и модерна декорација за одмор во вашиот простор со оваа прекрасна венец. Одличен акцент за Вашата Новогодишна елка, огради за скали или мантија, оваа венец доаѓа Претходно Осветлена Со Портокалови Мини Светла со блескаво Светло што работат НА 120 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, се одликува со традиционални пвц совети, давајќи буен, целосен изглед и може да се прилагоди со вашите омилени орнаменти, панделки или празнични избори.Дополнете го вашиот празничен декор со долготрајна Ела венец. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на оваа украсна вештачка венец. Дополнете го вашиот празничен декор со долготрајна Ела венец. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на оваа украсна вештачка венец.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

?[Количина И Големина] комплетот За Декорација На Венци За Божиќни Ламби вклучува 5 Украсни Венци Со ѕве�

DEN 343.36

Веб Куршум Точка 1 Веб Куршум Точка 2 Веб Куршум Точка 3 Веб Куршум Точка 4 Веб Куршум Точка 5 Веб Куршум То�

DEN 2.33

Запомнете ја оваа историска година со една (или неколку!) од нашите орнаменти за 2020 година...

DEN 1243.20

Божиќни Подароци : Венец За Лампи Може да се користи Како божиќен подарок или панделки за завиткување на

DEN 2.00

Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор Виси на ѕидот станува

DEN 2.67

Цветовите во боја на виножито се собрани на транспарент со црно јаже Карактеристика : Уживајте Во Вашио�

DEN 1.00

Пролетните и летните украсни венци се и убави и можат да се закачат насекаде каде што треба да украсите..

DEN 1379.20

Бонбони Торба Голем Подарок Лен Украси Божиќна Торба Божиќ Дома Декор Смрека Свеќа Прстенифункција : пр

DEN 1.00

Венецот од вештачко цвеќе, добро изработен и живописно обоен, изгледа реално и убаво.Спецификација : Мат

DEN 1.67

Оваа големина го прави металниот знак многу погоден за секоја област или просторија, како што се улици, �

DEN 58.40

Лесен За Инсталирање, Целосно Еднократно И Лесно Миење Украси За Божиќна Торта Украс Со Венец надвор Од

DEN 2.00

Божиќен Приврзок Со Пеперутка : Декорацијата На Пеперутката На Елката, Отпечатена Со" Имам Агол Што Ме Г�

DEN 3.33

Украс Автомобил Стакло Зајаче украс круг Витраж Прозорец Панел Голем Божиќ Украс Топки Керамички Божиќ