.

.

Попуст
Висвиќ 3 парчиња/Постави хидрауличен цилиндер клипни шипки запечатете ја алатката за инсталација U-cup автоматски додатоци корпа за внатрешни работи за обнова на ал?

Висвиќ 3 парчиња/Постави хидрауличен цилиндер клипни шипки запечатете ја алатката за инсталација U-cup автоматски додатоци корпа

DEN 399.84

Износот
Залиха

Да се ​​направи помала големина од дупката за жлезда со вртење на заптивката во форма на омега може да избегне поголем дел од штетите. Includes 3 different sizes seal twistors tools, seal pick tool sets, cover just about any rod seal installation job from 0.87" up. Small for rod diameters 22-40mm(0.87" - 1.57" ROD) gland hole, 6mm cross section max. Medium За дијаметар на шипката 40-70мм (1,57 " - 2,75" прачка) дупка за жлезда, 8мм пресек Макс. Голем за дијаметар на шипката 70-165мм (2,75 " - 6,49" прачка) дупка, 10мм пресек Макс. Макс. Хидрауличен цилиндричен клип на клипот. Оваа ставка е брза и безбедна алатка за инсталирање на флексибилни заптивки на шипки. Да се ​​направи помала големина од дупката за жлезда со вртење на заптивката во форма на омега може да избегне поголем дел од штетите. Предупредување : Подолу, во спротивно, Twistor може да се оштети трајно. Пакетот вклучува : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 879.68

3 / 8 инчен погон, направен со високо квалитетна конструкција со алатки и природна завршница спречува лиз

DEN 344.80

Голем капацитет ви овозможува да носите доволно алатки за риболов, удобни и практични Со јасен капак за

DEN 607.84

【Суштински комплет за чистење на автомобили】 Нашиот комплет за алатки за автомобили содржи сè што ви т

DEN 2.67

Далеку и далеку најиновативната линија на производи од ваков вид, RAM меморијата продолжува да се развив�

DEN 993.44

5 (копче за мала дупка од 3мм) за да ги заклучите завртките на поставувачот на бит за вежба.0), Допрете (1 / 4in2

DEN 2.67

Среден за дијаметар на шипката 4070мм (1,57 " 2,75" прачка) дупка за жлезда, 8мм пресек Макс Користете ја соодве�

DEN 3.33

Безбедно ја држи брзината на времето за време на отстранувањето или инсталацијата Спречува движење на �

DEN 3.33

Погодни за комплетен комплет за поправка за повеќето поправки на автомобили Список на пакети клешти з�

DEN 2.00

Големини : 21, 22, 24 и 25мм 72 заби за запчаници за прецизно замав од 5 степени Глава со низок профил за пристап

DEN 3.00

Чекор 3 : Загрејте ја лентата со пиштол со топол воздух за да го направите лепилото на лентата попликан, и

DEN 1.33

Badminton Racket Stringer Може да се користи во повеќето тениски рекети, рекети на бадминтон, итн.Алатка за стринг н�

DEN 166.56

Висок квалитет по прифатлива цена Димензии на пакетот : 0,508 H x 11,43 L x 4.826 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,022

DEN 609.60

Димензии на пакетот : 22.606 CMS (L) X 12.446 CMS (W) X 0,508 CMS (H) Тип на производ : Алатки Количина на пакет : 1...

DEN 262.08

Комплетен комплет за алатки : Комплетот за алатка за поправка на конецот содржи алатка за инсталација, ч

DEN 527.84

Се користи за инсталирање и отстранување на типот D, F, I, IH & FH Penta duoprops од DPS и DPSB Drive Овој сет со две парчиња

DEN 1600.00

Отстранувач на спојката на BMW / инсталаторот (M5) 100% оригинал направен од JTC Најдобар квалитет, најбрза исп

DEN 3.00

Лесно отстранете ги тврдоглавите заптивки или тешки О прстени со леснотија со заоблените отстранувачи

DEN 1.33

Crimps MetriPack 150 & 280 серија, 2214 мерач Исто така, преградува временски пакет, 2214 мерач Алатката за ослободување

DEN 3.33

Ками за конкуренција на доверлив лидер во индустријата Поддржано од гаранцијата на производителот Нам�

DEN 0.33

Висококвалитетна алатка за задниот дел (изработена од пластика со висок степен) Го заменува OEM Mercruiser Quicks

DEN 2463.84

Димензии на пакетот : 6,6 cms (l) x 11,4 cms (W) x 29,1 cms (H) Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 525.92

Испратете се за да користите и притиснете назад за да се заклучи Функција : Комплет за тестер за протеку�

DEN 1312.00

Дебел заварувачки челик Користете со 3 / 4 инчи Д прстен Направено во САД Д јазичиња за пржени окови...