.

.

Попуст
ВОСАРЕА 4 Парчиња Држач За Камера Држач За Камера Држач За Метални Држачи Држач За Таван За Тв Стабилен Држач За Надворешен Таван ВИДЕО НАДЗОР Додатоци За Држач За Ѕ

ВОСАРЕА 4 Парчиња Држач За Камера Држач За Камера Држач За Метални Држачи Држач За Таван За Тв Стабилен Држач За Надворешен

DEN 2.00

Износот
Залиха

- Боја : тв држач За монтирање На Црн ѕид. Држачи Монтирани На Ѕид : оваа монтажа е наменета за употреба паметен систем за безбедносни камери за дома, како и други компатибилни камери. - Држачите се лесно прилагодливи и им овозможуваат на корисниците да ја насочат камерата каде и да посакаат под кој Било Аголен Ѕиден Држач. Држач за камера : Разноврсна монтажа на камерата, ниво, вертикална, навалување и цврсто заклучена може да се постигне како една инстинктивна акција само со завртка вртлива глава. - Големина : 6,00 х 4,00 х 4,00 см/ 2,36 х 1,57 х 1,57 инчни метални загради. - Прилагодлив внатрешен/надворешен безбедносен држач компатибилен за камера, изработен од железо отпорно на ' рѓа вградени До последни Безбедносни Загради за Сензор. Држачи Монтирани На Ѕид : оваа монтажа е наменета за употреба паметен систем за безбедносни камери за дома, како и други компатибилни камери. Држач за монтирање : мини топчеста глава поддржува вртење вртење од 360°, ротирање, заедно со навалувањето од 90°овозможува вашиот уред за подобро следење или следење на движењето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Исклучителен дизајн : FGY мобилниот телефон е дизајниран во живописни бои, а овој модерен стил ќе го осве

DEN 1016.96

Тој се одликува со исклучителна изработка, роман стил и бои, квалитет, високи перформанси за правење пер

DEN 302.40

Шише со парфеми во викторијански стил Големина 2 1 / 4 "(ч) x 1,5" (w) Погледнете преку зелено стакло во боја / з

DEN 1352.00

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 356.16

Дијаметар : 8мм Должина : 30мм.Материјал : Челик Заврши : Хром Стил На Глава : Хексадецимален (#13)...

DEN 1200.00

Комплетот вклучува : 1x нано матрица UHD+ заштитник на екранот, 1x упатство за употреба, 1x микрофибер крпа и 1

DEN 1.33

Изработени од силен, издржлив нерѓосувачки челик, лесна негаисчистете со благ сапун и вода.Четката што �

DEN 532.80

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 95.84

Редовните стебла се во должина од 12" Редовните стебла се со дијаметар од 6 мм Завртете се во која било фор

DEN 2.00

Разноврсен и стилски фустан што може да се совпадне со разни шминки и фризури ?ПОВОД? Гроздобер партиски