.

.

Попуст
WEAWE Крпа За Чистење Од Не ' Рѓосувачки Челик, Премиум Средство За Чистење Од Нерѓосувачки Челик Од Микрофибер За Апарати, Одлично За Рерна, Шпорет И Фрижидери, Што Мо?

WEAWE Крпа За Чистење Од Не ' Рѓосувачки Челик, Премиум Средство За Чистење Од Нерѓосувачки Челик Од Микрофибер За Апарати,

DEN 1.33

Износот
Залиха

?ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ-Чувајте го нерѓосувачкиот челик да изгледа добро како и неговото име со двостраната ТКАЕНИНА од НЕРЃОСУВАЧКИ Челик. Прецизно дизајнираните микрофибери ја користат моќта за чистење на водата за да привлечат и зграпчат тврдоглава храна, нечистотија и отпечатоци од прсти, така што нерѓосувачките површини изгледаат како нови. ?ДВОСТРАН ДИЗАЈН-Едноставно навлажнете со вода и избришете, користејќи ја специјално текстурата, страната со пруги за четкан нерѓосувачки челик и помеката, цврста страна за полиран нерѓосувачки челик. Користете ги сите кујнски апарати од нерѓосувачки челик, фрижидер, машина за миење садови, работни површини, мијалници, аспиратори назад, прскање скари итн. ?ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-Масите на микрофибер ја отклучуваат моќта за чистење на водата за да ги избришат лепливите остатоци, дамки и многу повеќе. Нема потреба од неуредни пасти, марамчиња за еднократна употреба или спрејови што можат да останат во воздухот што го дишете. ?КОРИСТЕТЕ & Нега-Рачно Или машинско перење со вода под 40€ одделно од другите предмети. Не користете омекнувачи и белило. Не пеглајте. Секогаш чувајте сува по употреба. ?НАРАЧКАТА СО политиката за брзо враќање или размена НА ГРЕЈС - WEAWE ви овозможува да купите без двоумење 100% гарантирано задоволство. Нашата грижа не завршува кога вашиот производ ќе пристигне на вашата врата. Ако имате какви било прашања со нашата крпа за чистење, ве молиме испратете ни порака за брза услуга!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

крпа за апсорпција на јаглен, Суперфини влакна, без губење на косата Има моќна функција за деконтаминац�

DEN 436.80

Тери во природата со 100% памук со прстен во ткаењето ги прави поспособни да апсорбираат многу повеќе од х

DEN 603.20

Изработен од врвен материјал, издржлив со одлични перформанси за чистење Удобен за употреба со висока а

DEN 209.60

●Природен Памук Е Направен Со врвен квалитет на вафли ткаат природен памук со уредно обложување, мек и �

DEN 324.80

Идеален Подарок : со извонредно пакување и печатени обрасци, крпи за садови многу погодни како одличен п

DEN 1.67

Секоја крпа за чистење микрофибер мери 12х12 инчи, а погодно може да се користи за различни работни места

DEN 159.84

Крпите одржуваат одличен квалитет дури и по повеќекратно перење, се перат и за рака и за машина,се сушат

DEN 120.48

Со оваа крпа за садови, ќе работите домашни работи со лесен микрофибер Крпи Од Микрофибер За перење : пар

DEN 207.84

①Ткаенини што не се обложуваат, а не Избледуваат Овие крпи може да се користат за чистење на сите површи

DEN 2.33

€Широк Спектар На Апликации : Микрофибер може да ги отстрани сите преостанати ленти, можете да го корис�

DEN 1.33

Крпите одржуваат одличен квалитет дури и по повеќекратно перење, се перат и за рака и за машина,се сушат

DEN 3.33

Користете ги на која било мазна непорозна површина! Користете ги на која било мазна непорозна површина!.

DEN 246.24

ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕОвие крпи за чистење се одлични за отстранување дамки, нема да остават влакна или ленти