.

.

Попуст
WSSBK 5 Порта Со Голема Брзина Сплитер Адаптер ИГРА Конзола USB Центар МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЗА PS5 Игра Конзола Полнење Штанд Индикаторско Светло

WSSBK 5 Порта Со Голема Брзина Сплитер Адаптер ИГРА Конзола USB Центар МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЗА PS5 Игра Конзола Полнење Штанд Индикаторско

DEN 1764.64

Износот
Залиха

USB порта за брзо полнење и 1 USB C порта.) до конзолата за најдобро задоволување на вашите различни потреби . Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Име на производот : Конвертор Боја : Црна, бела материјал : Абсутпут струја : 900мафункција : ОВОЈ USB центар е дизајниран ЗА PS5 конзола, може да се прошири на 4 USB 2.Ви Благодариме За Разбирањето.) до конзолата за најдобро задоволување на вашите различни потреби .Забелешка : не се применува на надворешни дискови СО USB адаптери. Таа е стабилна и нема да се тресат по инсталацијата. Лесен за пристап и може брзо да се поврзе. Погодност : Поврзете УСБ-периферни уреди (како што се тастатура, глувче, надворешен хард диск, УСБ-диск, полнач за контролер, итн. Без одложување : овој центар може да се прошири во исто време за поддршка на повеќе уреди без пречки и одложување. (Ве молиме имајте предвид дека само црната USB порта поддржува брзо полнење). Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Приклучување и играње : Само приклучување и играње, не се потребни дополнителни драјвери. (Ве молиме имајте предвид дека само црната USB порта поддржува брзо полнење). Без одложување : овој центар може да се прошири во исто време за поддршка на повеќе уреди без пречки и одложување. Без одложување : овој центар може да се прошири во исто време за поддршка на повеќе уреди без пречки и одложување.Приклучување и играње : Само приклучување и играње, не се потребни дополнителни драјвери.Погодност : Поврзете УСБ-периферни уреди (како што се тастатура, глувче, надворешен хард диск, УСБ-диск, полнач за контролер, итн. (Ве молиме имајте предвид дека само црната USB порта поддржува брзо полнење).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 751.84

ВКЛУЧУВА 1 dc спојка за да можете да имате непречено напојување во вашата камера ГАРАНЦИЈА ЗА САД сите с�

DEN 0.33

IEC 320 C19 16 A / 20 A Rewirable Connector Внатрешен метален пин во чист месинг бакар Работи за моќност на кабелот за напо�

DEN 624.00

【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари Секој производ се подложува на т�

DEN 3.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 251.20

Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лапто�

DEN 118.56

Адаптер за замена на HQRP® AC со кабелот во САД Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 5.3 V, 1.5 A ; Безбедносни карактеристики :

DEN 3.00

●Поврзете Се Со Windows pc ● Жичен контролер (PS5 / PS3 / Xbox 360 / PS4 / Xbox One) и bluetooth контролер (PS5 / PS3 / PS4 / Xbox One X / Xbox One S

DEN 1113.60

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 268.64

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 1.67

Adapter MARG 5 V AC / DC за Foscam FI8916 W B / G / N FI8918 E POE мрежа IP камера FI8608 W HD H 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи

DEN 3.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 888.00

Плочата за батерии е компатибилна со Sony NPF550 / F570, NPF750 / F770, NPF950 / F970 батерија Страната има приклучок DC 5.52.1mm �

DEN 79.20

HQRP® 1 до 8 DC Splitter кабел ; Должина од околу 45 см / 20 инчи; Стандардна внатрешна анода и негативна надворешна