.

.

Попуст
Wxxgy чадор штанд хотел хотелска чадор кутија независна лента за капење одвојување за лесно склопување/црно

Wxxgy чадор штанд хотел хотелска чадор кутија независна лента за капење одвојување за лесно склопување/црно

DEN 1137.60

Износот
Залиха

Големина : 42x29x57.5cm (должина x ширина x висина), ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи задоволен, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Интимен дизајн : Овој штанд за чадори е опремен со лента за капење, што е многу погодно за корисниците да го користат. Дизајн на голем капацитет : 12 кука 10 кука, штанд за чадори може да смести 12 долги и 10 кратки чадори за подобро да ги организираат чадорите. Одвојлив дизајн : Стабилот на чадорот може да се одвои за лесно складирање и движење. Подложни влошки за нозе на четири агли, постабилна заштита на подот. Материјал : Рамката е изработена од железо, што обезбедува одлична сигурност и корисничко искуство. Висина на печење на печење за да се спречи стоењето на чадорот да не 'рѓа и нема да избледи со текот на времето. Содржина на пакетот : 1x чадор штанд (не вклучувајќи чадор) Материјал : метализира (приближно) : 42x29x57.5cmsimple модерен графички чадор. и преклопување на чадориирмидер : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви служиме на време, ви благодарам за разбирањето. Ако ви требаат повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2876.80

Материјал од не'рѓосувачки челик : Издржлив, не е лесен за 'рѓа Лак на печење со висока температура : лак з

DEN 393.60

Број на модел : стои чадор Материјал : пластика Функција : Продавница Материјал : ПП+ лепило...

DEN 1544.00

Цврст метал : Металниот чадор штанд обложен со премачкување во прав е отпорен на 'рѓа и нечистотија и мож

DEN 2.67

Четирите агли се опремени со влошки за нозе што не се лизгаат за стабилизирање и заштита на подот Големи

DEN 4963.04

★ Сигурен квалитет Издржлива метална конструкција и фино изработка ви нуди подобро искуство за употре

DEN 435.20

[Шест слотови] : Дизајн на шест дупки со корисници, лесен за поддршка на шест чадори во исто време, може да

DEN 1.33

Уникатен дизајн на штанд за чадор од светло ковано железо, корпа за патерици Кофа со едноставен стил, шк�

DEN 2.67

Голем капацитет : 5 куки дизајнирани да висат преклопни чадори, долгите и кратки чадори се чуваат одделн�

DEN 2.33

Список на пакети 1 x Карактеристики на држачот на чадорот поставен на wallидови задебелување на материјал

DEN 644.80

Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку

DEN 3.33

Висококвалитетен штанд за чадори направено од трајно и силно железо за влез за да ги задржи и организир

DEN 2.33

Големина : 44x24x60cm, 63x24x60cm (должина x ширина x висина), ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе �

DEN 1.33

Редовни и мали, и кратки чадори, заштедувајќи простор во вашиот стан, куќа или канцеларија.88in Долниот са�

DEN 3640.00

Стенд на чадорот : штандот на чадорот е изработен од метал и обложен со водоотпорен и слој докажан од 'рѓ�

DEN 755.20

Застанете чадор за домаќинства, едноставна форма, да се создаде едноставен живот Исклучителна кука од к

DEN 715.20

За да ја зајакнеме стабилноста на штандот на чадорот, додадовме железна плоча и подлога против лизгање �

DEN 952.00

Откако водата ќе се собере, може брзо да се отстрани и исцеди за да се заштити дното на металот од 'рѓа...

DEN 1.00

☆ Тач за прием на вода : Постои отстранлива лента за капење на дното, што може да акумулира капки за вода

DEN 1425.60

Нашиот штанд за чадори доаѓа со стилски симплистички десгин, нуди највисоко ниво на ефикасност за вашио

DEN 3.33

Безбедно чувајте, организирајте или исушете чадори со овој држач за слободни Безбедно чувајте, организ�

DEN 133.60

Чада за складирање на чадор за автомобили Спречување на прашина и влага го повредиле вашиот сакан чадор

DEN 1547.20

Носителот на чадорот е изработен од материјали, со добра изработка, адхезија на НГ и цврстина Опремена с

DEN 1.67

Кофа за складирање на чадор во стил на подот со едноставен модерен геометриски дизајн Стабирот на чадор

DEN 0.67

Тенок рамка дозволува да се чува чадорот да се чува дури и во најмалиот простор Може да складира 68 долги

DEN 1152.00

Материјал од ковано железо, прецизен полиран, Ед, издржлив Голем капацитет, може да се постави во различ�

DEN 3.33

Направено од издржлив железен материјал, со цврста конструкција, тој е отпорен на вода и 'рѓа Обложениот

DEN 1.00

5x28x53 cm / 12x11x20 Лесно за склопување : можете брзо да ја соберете предметот и да го користите во јасен и лесен