.

.

Попуст
X-DREE 10 Парчиња 2mm Наклон Дијаметар Лемење Совети За Лемење 900m-T-2C (Punte di ferro на da 10 mm con дијаметар di 2 mm 900M-T-2C

X-DREE 10 Парчиња 2mm Наклон Дијаметар Лемење Совети За Лемење 900m-T-2C (Punte di ferro на da 10 mm con дијаметар di 2 mm 900M-T-2C

DEN 2.33

Износот
Залиха

Име на производот : Врв На Рачката За Лемење;Модел : 900М-Т-2С;Материјал : Метал. Дизајн : 45° Коси; Вкупна Должина : 42,5 мм/ 1,7". Дијаметар на дупката за дупчење : 6,5 мм/ 0,25"; Дупка Внатре Диа : 4мм/ 0,16". Наклон Диа : 2мм/0,08"; Боја : Сребрен Тон(Дијаметро смусо : 2 мм / 0,08''; Боја : тоно аргенто. Тежина : 50гр; Содржина На Пакетот : 10 х Врв На Рачката За Лемење(Пезос : 50 г; конфезија Контенуто дела : 10 х пунта по с-алдаторе. 10 Парчиња 2мм Совети За Лемење Со Дијаметар На Наклон 900м-Т-2цит има предност на долготраен живот и не лесно оксидира, лесен за инсталирање и употреба.Одличен совет за замена за квалитетно рачка за лемење.Забелешка : за да се одржат перформансите на врвот на рачката за лемење, се препорачува едноставна постапка за одржување : 1.Работете на најниска можна температура (800°F (427°C) или пониска. Работењето на кое е една од главните причини за детинирање.2.За бришење на врвот : користете само (без сулфур) чисти целулозни сунѓери; влажно на допир.3.Редовно додавајте лемење со јадро од колофон со соодветен дијаметар на работниот крај на врвот.опис На Шпански Пунте ди феро по да 10 мм кон дијаметро ди 2 мм 900М-Т-2цноме продото : Пунта по с-алдаторе; Модело : 900М-Т-2Ц; Материјал : металодизајн : 45 ° смусо, лунгеза тотале : 42,5 мм / 1,7' 'Дијаметро Гамбо : 6,5 мм / 0,25' '; Дијаметро Интерно : 4мм / 0,16' 'дијаметро смусо : 2 мм / 0,08' '; боја : тоно аргентопесо : 50 гр; Контенуто Дела Конфезионе : 10 Х ПУНТА По с-алдаторе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Име На Производот : Врв На Рачката За Лемење;Материјал : Метал Моќност : 40 W;Вкупна Должина : 72мм / 2.8" Дијам

DEN 2.33

Материјал : бакар, површински третман : позлатен хром, сет на врвови содржи : рамен раб врв : 0,8d x 1pcs, 1,2d x 1pcs,

DEN 3.00

Име на производот : Совет за лемење од железо; материјал : метал Моќ : 40 W; дизајн : точка Вкупна должина : 68м

DEN 228.80

Температура : 75 серии За употреба со : TMT2000 SK Стил на совети : наклон Ширина на совет : 0,03 "(0,70мм) Должина на �

DEN 0.33

Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Врв На Рачката За Лемење; Главна Боја : Сребрен тон 60в Тркалезна дупка З�

DEN 230.40

Име На Производот : Врв На Рачката За Лемење;Материјал : Метал Моќност : 60 W; Дизајн : Свиткан Врв...

DEN 2.00

За ДВА РАБОВИ, Погоден За ракување со кожен раб во форма на лак или рамен раб, користете го вашиот креати�

DEN 92.48

Име На Производот : Врв На Рачката За Лемење;Материјал : Метал;Дизајн : Врв На Точка Моќност : 30 W;Вкупна До�

DEN 576.00

Температура : 700 Серија За Употреба Со : ТМТ9000С1, ТМТ9000С2, МХ500, МХ5000, МХ5200 Совет Стил : Пинцети...

DEN 3.00

Совет за лемење за замена на Hakko 900m, врв на железо за лемење, врвот на рачката, бит за лемење, врв на молив (

DEN 399.84

✅ СОВЕТНИК ЗА БАЗИНГ, 9 пламен ✅ Вклучува : Еден целосен совет ✅ Услуга за гас : ацетилен ✅ Проток на кис�

DEN 106.88

Име На Производот : Врв На Рачката За Лемење;Материјал : Метал;Дизајн : Врв На Точка Моќност : 30 W;Вкупна До�

DEN 2.00

Температура : 700 Серија За Употреба Со : ТМТ9000С1, ТМТ9000С2, МХ500, МХ5000, МХ5200 Совет Стил : Врвот Сечилото...

DEN 3.00

Работете на најниска можна температура (800 Фаренхајти / 427 Степени Целзиусови) или пониска Работата на ви

DEN 152.00

Име на производот : Врв На Рачката За Лемење;Модел : 900МТ4Ц;Материјал : Метал Дизајн : Наклон;Вкупна Должин�

DEN 327.68

Земја на Потекло : Сад Дел Број : СТПЧ15 Земја на Потекло : Сад Дел Број : СТПЧ15 тој Sx P Касети се за употреба

DEN 1736.00

Состојба : Нов : сосема нов, неискористен, неотворен, неоштетен предмет во неговото оригинално пакување (

DEN 143.04

Компатибилно железо за лемење : FX600 Применливо железо за лемење (тип на станица) : FX8801 (FX888 D, FX889, FR701, FR702)...

DEN 1.67

● 0.031 Во Конусен Врв ЗА Лемење ПК4 € Тип : Конусна € Големина : 0.0313 во ● Апликација : Лемење...