.

.

Попуст
X-DREE 400pcs 5mm Полиолефин 2: 1 Сооднос На Намалување На Топлината Цевки За Смалување Завиткајте жица (400mm 5mm полиолефина 2: 1 терморестрингенте терморестрингенте

X-DREE 400pcs 5mm Полиолефин 2: 1 Сооднос На Намалување На Топлината Цевки За Смалување Завиткајте жица (400mm 5mm полиолефина

DEN 2.33

Износот
Залиха

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика; Нето Тежина : 73гр. Содржина На Пакетот : 400 парчиња(+/-2%) х Цевки За Намалување На Топлината; Бренд : . Главна Боја : Црна; Издржи Напон : 600 V. Сооднос На Треперење : 2 : 1; Ниво На Температура : -55- +125 Целзиусови Степен (Rapporto Тресење : 2 : 1; Ливело ди температура : -55- +125 гради Целзиусови. Должина : 30мм/1,2"; Пред Намалување На Дијаметарот : 5мм/0,2"(Лунгеза : 30мм / 1,2''; Прима дел дијаметро ди рестрингименто : 5мм / 0,2' '. 400 парчиња 5мм Полиолефин 2 : 1 Сооднос На Смалување На Топлина Цевки За Завиткување Жицаова е висококвалитетен и доволно доволен производ за да одговара на вашите потреби за жица.Висока заштита способност против вода и влага.Високиот сооднос на експанзија овозможува поправка на повеќето оштетени кабелски јакни.Широко се користи за изолација на жица, изолациона жица или заштита на комплетни жици.Тие се погодни за широк спектар на апликации, вклучувајќи електрична изолација, поврзување на кабли и идентификација на жици, кабли, цевки и електрични и електронски компоненти итн.Опис На Шпански 400мм 5мм полиолефина 2 : 1 терморестрингенте терморестрингентепазе ди продузионе : КИНА; Материјал : пластика; пезос нето : 73 гконтенуто дела конфезионе : 400 пези (+/- 2%) х гваин терморестрингенти;боја принципале : не_о; тензија : 600_vrapporto Тресење : 2 : 1; ливело ди температура : -55- +125 гради Целзиуслунгеза : 30мм / 1,2''; Прима дел дијаметро ди рестрингименто : 5мм / 0,2''.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Изработени од силен, издржлив нерѓосувачки челик, лесна негаисчистете со благ сапун и вода.Четката што �

DEN 288.00

Писмо u Почетна тиква Приближно 3,5 "тиква U се осветлува на предната страна на тиквата Убава декорација н�

DEN 1352.00

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 2.00

?? Со симпатично печатено од велигденско животно, краток ракав, V врат, врвови за униформи на медицинска с

DEN 1.00

Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна Да : машина за миење садови, да : микробрано�

DEN 0.67

СТП+платно Произведено во САД Или Увезено Големина : големината на кутијата за коцки за складирање е 10,6 "

DEN 303.84

【5 слоеви Ново материјал】 Споредете со стандардниот филтер за воздух во кабината, ние усвојуваме новон

DEN 0.67

Испорака Испорака за миење или машина за миење на машината : Стандардна испорака од 720 дена испорака, заб

DEN 231.84

Суперфина влакна.Суперфина влакна Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона Лесно з�

DEN 0.67

Задебелена формула се држи до вертикални површини за ефикасно чистење и дезинфекција...

DEN 2.00

100% памук Направени во САД или увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Дизајн : Оваа капа за

DEN 1.33

Порака за капаовие подлошки за пот се ефикасни, дише, екстремно апсорбирачки и лепливи, но без остатоци �

DEN 401.60

Вклучен пакет : 1* Држач За Четка За Шминка (не содржи четки за шминка и други додатоци) Белешки : ве Молиме

DEN 1.67

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 2.67

Тест на системот за полнење на полнење Доаѓајќи со безжичен VCI, BT608 може да работи на 83+ американско, евро�

DEN 2.33

тушеви или за нови родители Користете го тоталот за да ги чувате играчките на вашето малечко или корист�

DEN 787.20

Не е под влијание на микроорганизми и лесно се чисти Комплетот за чистење тоалет е затворен дизајн на дн

DEN 2.00

Стојат јака, цврста боја, долг ракав со дупки за палецот Од 1 февруари 2022 година наваму, ги надградивме на

DEN 3.33

Сериски интерфејс модул CP2102 USB TTL 485 232 муален трансфер Ако ви треба техничка документација, кликнете на �