.

.

Попуст
Xtrempro 61007 HDMI Екстендер, Црна

Xtrempro 61007 HDMI Екстендер, Црна

DEN 2.00

Износот
Залиха

Со помине RS232 сигнал, baud стапка до 115200. Ирбластер кабел x2. IRReceiver кабел x2. Поддржете ја веб-контролата на КОМПЈУТЕРОТ. 5v адаптер За Напојување x2спецификации. HDCP во согласност. Поддржете ја веб-контролата на КОМПЈУТЕРОТ. Носете моќност до Единиците Tx и Rx со Моќност Над Ethernet овозможена Паметна Управувана Содржина на Прекинувачот. Изградба во ЕДИД. Упатство за употреба x1. Тежина 2 килограми. Во согласност со протоколот TCPIP Пренесете До 120 метри 1080p60hz преку еден Кабел Cat5e6. Главната Единица предавател x1. Изградба во ЕДИД. HDMI Екстендер Преку TCP-IP Етернет Кабел 1080p со 60 Hz Над Еден CAT5e & 6 кабел. HDCP во согласност.HDMI Екстендер Преку TCP-IP Етернет Кабел 1080p со 60 Hz Над Еден CAT5e & 6 кабел. Широкопојасен Опсег НА двонасочна Струја поминува низ за контрола на изворот или уредот за мијалник 38khz до 56khz. Со помине rs232 сигнал baud стапка до 115200. Поддржете го аудио форматот НА LPCM. Користење на mjpeg компресија кодирање резолуција поддршка до 1080p60hz. Ние експертизираме иновирање на производи со високи перформанси и најдобри класи за да им служиме на нашите глобални партнери и клиенти ние Сме посветени да ја донесеме врвната технологија супериорен квалитет по пристапни цени за работа со нашите партнери и клиенти по годишен раст на приходите овој HDMI преку Ip Екстендер го користи напредниот mjpeg како тип на компресија што го прави да зазема помал пропусен опсег и да пренесува преку LAN непречено поддржува 393ft120m во текот на еден cat5e6 кабел во точка до точка како и точка на многу над ethernet прекинувач решението преку ip е широко користен во различни локации како сала за состаноци училница метро аеродром дома трговски центар рекламни карактеристики. Поддршка од 1 до 1 или 1 до многу режими со голема каскада.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

2 поддршка за компресија на потокот на екранот, корекција на грешка напред, Висок Динамички Опсег (HDR)...

DEN 1.00

Стандардно, модулот вклучува поддршка за : 3840x2160 30 / Hz / 60 Hz 2560 X1600 50 Hz / 60 Hz 2560 X1440 50 Hz / 60 Hz 2560 X1080 50 Hz / 60 Hz 2048 X1536

DEN 1.33

Компатибилен : Малина Пи Нула, Пи нула в, Леново Think Pad јога 12 инчен лаптоп, nuc barebones десктоп КОМПЈУТЕР, Geforce

DEN 285.44

Компатибилност : Нашиот Dvi До Hdmi Кабел Е Компатибилен со Lcd / Led / 3 D Телевизори, Кабелска Кутија, Apple Tv, Roku,

DEN 286.40

Основана во 2004 година, специјализиран за конектор со позлатен конектор R отпорен на корозија и обезбеди

DEN 1.67

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ПРЕМИУМ 8k@60 HZ [7680 x 4320], 4 K@120 HZ [1920 x 1080] УЛТРА HD 2.2, Променлива Стапка На Освежување, Брз Тра

DEN 3.33

€ 4k HDMI СПОЈКА q 4k DТип HDMI спојка може да се претвори HDMI машки порта на женски порта за поврзување на друг у

DEN 171.52

4xem 50 FT HDMI M / M Голема Брзина W / Етернет Кабел ЦрноHDMI ЗА ТВ, Проектор, Аудио / Видео Уред 50 ft 1 Пакет1 x HDMI Маш�

DEN 2224.00

Поддржува до 32 аудио канали, стапка на земање примероци од 1536 k Hz и поддршка за сите познати аудио формат�

DEN 1.00

Малхд 12 " Тенок HDMI До HDMI Кабел Малхд 1 Година Ограничена Гаранција Конектори : HDMI ДО HDMI Должина на кабелот

DEN 0.67

Може да вози еден или двата монитори во исто време во различни режими Голем екран за лесен приказ и през�

DEN 0.67

КАБЕЛОТ 8 K HDMI има специјален дизајн a I S (заштита против пречки), со повеќеслојна метална заштита во конек