.

.

Попуст
ygqzm Die Cutting Machine Machine ScrapBooking Piece Piece Die Cut Parter Cutter Die-Cut Machine DIY дома

ygqzm Die Cutting Machine Machine ScrapBooking Piece Piece Die Cut Parter Cutter Die-Cut Machine DIY дома

DEN 1.00

Износот
Залиха

Умирајте машина за намалување со вграден систем за вшмукување, цврста и издржлива. Работи добро со какви било стандардни теми/гравирани умирања на нафора, втиснети папки, плочи за текстура и правило за челик со контура. Се сече и врие многу материјали, вклучувајќи хартија за ткиво, фолии, ацетат лента, тенка кожа и многу повеќе. Идеално за правење картички, покани, страници за белешки, украси за домови, професионален изглед, чист, исечоци. Обука за способност : емоционален, интелектуален развој, практичен мозок. Умирајте машина за намалување со вграден систем за вшмукување, цврста и издржлива. Работи добро со какви било стандардни теми/гравирани умирања на нафора, втиснети папки, плочи за текстура и правило за челик со контура. Се сече и врие многу материјали, вклучувајќи хартија за ткиво, фолии, ацетат лента, тенка кожа и многу повеќе. Идеално за правење картички, покани, страници за белешки, украси за домови, професионален изглед, чист, исечоци. Обука за способност : емоционален, интелектуален развој, практичен мозок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Овој асортиман ги содржи сите подароци што некогаш ви се потребни за настани за подигнување на свеста...

DEN 344.00

Многу жени доживуваат промени во градите со текот на времето, како што се тресење или губење на цврстина

DEN 4064.16

Генијален уникатен дизајн , Исклучителен изглед креативен украс Исклучителна изработка, режим на пого�

DEN 1.00

Продолжувач на славина, флексибилен и издржлив материјал Го забавува протокот на вода за да спречи прск

DEN 2.00

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Најмногу се вклопуваат со една големина, обемот н�

DEN 772.80

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 159.68

Конектори : XT90 и 4,0 машко банана Должина на жицата : 30см / 11,8inch Wireица : 14awg топлинска силиконска жица...

DEN 150.24

летни врвови женски врвови и блузи жени плус големина врвови бели врвови за жени јуниори врвови бикини �

DEN 3.33

Миење на машина / рака во ладна вода, суво на линија Ако не сте сигурни за големината, оставете ни порака

DEN 0.33

Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината сп�

DEN 2.33

Централизирајте и споделете ги медиумите на вашата домашна мрежа Пренесувајте медиуми во вашиот цента�

DEN 2.67

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала...

DEN 491.20

Абразивни додатоци / алатки за облекување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални пара

DEN 1577.60

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 0.67

Крајна издржливост : трае 12x подолго од другите кабли и докажано е дека издржи над 12000 свиоци во строги ла

DEN 2.00

100% големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Материјал : 100% големо хемиско влакно Овој материј�

DEN 579.84

Германскиот писател на Хуго Харттунг, Псевдоним Н Димион потпиша картичка, 6 x 4 инчи, датиран од 1966 годин�