.

.

Попуст
YONGNUO YN685EX-RF GN60 Безжичен TTL HSS Флеш Speedlite + YN32-TX Безжичен TTL Флеш Предавател Активирањето За Sony Mi Топла Чевли Камери

YONGNUO YN685EX-RF GN60 Безжичен TTL HSS Флеш Speedlite + YN32-TX Безжичен TTL Флеш Предавател Активирањето За Sony Mi Топла

DEN 2.67

Износот
Залиха

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со повеќе блиц. YN32-TX, YN32-TX Флеш Предавател поддржува TTL M Мулти и Gr мешан режим на блиц,HSS 1/8000s, со вградена литиумска батерија со висок капацитет од 350m Ah. Компатибилен со Sony Mi hot chooe firless камери, како ШТО СЕ a7rii A7 RII A7 II A7 II A7sii A7 S III A7 S A6600 A6500 A6400 A6300 A6000 A6000 A58 A99 II A77 II. Поддржува Мулти-групни Трепкања Независна Контрола Поддржува Оптички Пренос Безжичен Роб Флеш GN60@ISO100, 200mm; Поддржува TTL, M И Multy Mode, Блиц За Синхронизација со Голема брзина (1/8000s) USB Ажурирање На Фирмверот Супер-брзински Систем За Рециклирање ( 2s) Поддржува надворешен пакет батерии Во Реално Време Приказ На Потрошувачката На Енергија Електричен Зум Звучна брзина, Прилагодена Функција И Функција За Автоматско Зачувување Лцд-Дисплеј Екран И Стандарден Компјутер Синхрони Интерфејс Опремени Yongnuo YN32-TX Безжичен флеш Предавател Активирањето ЗА SONY, Hss Ttl 2.4 G РАДИО АКТИВИРАЊЕТО СИСТЕМ ИНТЕГРИРАН ПРИМОПРЕДАВАТЕЛ И ПРИЕМНИК, КОМПАТИБИЛЕН Со Yongnuo Rf Радио Активирањето Систем (Rf602/603) За Време На Радио Пренос Трепка Снимање,ОВОЈ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КАКО ГОСПОДАР ЕДИНИЦА ИЛИ РОБ ЕДИНИЦА. Поддржува независна контрола на блиц со повеќе групи Поддржува режим НА блиц TTL/M/Multi/Gr, поддржува функција за блиц за синхронизација со голема брзина (1/8000).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 2.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2.67

Облечи за женски фустани жени елегантен фустан за жени секси фустани за криви женски фустани обичен фус

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо