.

.

Попуст
Yyzzh Shibori Флорал мотив модел вратоврска боја Индиго нијанси Ирис цвет истегнување на бебето за бебиња за бебиња за новороденчиња, новороденче, медицинска сестра, дое

Yyzzh Shibori Флорал мотив модел вратоврска боја Индиго нијанси Ирис цвет истегнување на бебето за бебиња за бебиња за новороденчиња,

DEN 255.84

Износот
Залиха

80% полиестер + 20% спандекс. Упатства за перење : измијте под 40 ℃ температура на водата, не исплакнете, суво, железо или суво чисто; ве молиме измијте го пред прво користете. Големина : 13. Големина : 13. Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и дожд, странци; нека мајката удобно дојат во секое време , каде било, заштити приватност; мала и лесна по преклопувањето, лесен за носење;. Материјал : 80% полиестер + 20% спандекс; висока еластична ткаенина, мека до Допир, еластичен и издржлив, лесен за чување и повеќенаменски и повеќенаменски; , ќебе, сонце, подлога за замена, итн. Tie Dye Indigo Shades Iris Flower Stretchy Baby Car Seat Cover Infant Canopy Nursing Covers Breastfeeding Cover Breathable Windproof Winter Scarf for Boys Girls[applicable scene] : car seat canopy, nursing scarf, shopping cart cover, baby stroller cover, high chair cover, diaper cover , медицинска сестра пончо, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Материјал : 80% полиестер + 20% спандекс; висока еластична ткаенина, мека до Допир, еластичен и издржлив, лес

DEN 1.67

Поважно е дека не можете да ја видите внатре низ ткаенината дури и кога е истегната ❤ Мека и дише капако

DEN 1.67

Една големина одговара на повеќето седишта за автомобили и медицински сестри Совршен подарок : Ова е хи�

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не Најдобар подарок за туширање за бебе и вашата н�

DEN 287.84

И затоа што е доволно затегнато, лесно е да се облече и да се соблече како корица за хранење.❤ Мултиупотр

DEN 287.84

Целосна заштита : Обвиновите на седиштето на автомобилот обезбедуваат целосна покриеност на 360¡ã, чувај

DEN 0.33

*Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив ❤ Мека и дише капакот на шетачот е изработен о�

DEN 0.67

Поважно е дека не можете да ја видите внатре низ ткаенината дури и кога е истегната Најмногу се вклопува

DEN 287.84

Најмногу се вклопуваат во мама и автомобили ❤ Истегнување и добро блокирање ткаенината на капакот на ш

DEN 287.84

❤ Истегнување и добро блокирање ткаенината на капакот на шетачот е повеќе истегната и издржлива од дру

DEN 255.84

Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, ч�

DEN 270.24

Herе расте заедно со бебето, што се користи на повеќе различни начини Дури и ако доите на јавно место, не м�

DEN 223.84

Полиестер Материјал : Нашето покритие со повеќекратни автомобили со повеќекратна употреба на автомоби�

DEN 223.84

Покривот за медицинска сестра е доволно голема и истегната, така што може да одговара на мама која е плу�

DEN 270.24

360¡ã Protection : Нашата медицинска сестра ја обезбедува покриеноста без загриженост од 360тите години додека

DEN 3.33

Мека и дишење : Покривката за доење на доење е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс Описи за покривање �

DEN 255.84

Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе ; Упатства за перење : измијте под 40 ℃ температур

DEN 598.40

Прекрасна цветна шема на автомобили крошна за покривање и доење Чувајте муви и ветер подалеку од вашето

DEN 255.84

Големина : 13 Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе ;.3 " / 34 x 70 x 72 cm; Целосно печатење на л

DEN 287.84

*Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив Ова беше хит подарок на забавата за туширање за

DEN 0.67

*Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив ❤ Истегнување и добро блокирање ткаенината на

DEN 255.84

Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и д