.

.

Попуст
Заштитник на устата за усни за безбедност со поврзана лента, возрасни и помлади со случај за фудбал/фудбал

Заштитник на устата за усни за безбедност со поврзана лента, возрасни и помлади со случај за фудбал/фудбал

DEN 303.84

Износот
Залиха

- Лесно е! - Заштитник на усните Safe Jawz е дизајниран со двојно воздушно отворање за оптимален проток на воздух кога најмногу ви треба. -Дефлексија на ИМПАКТ-Нашиот „про-флексиран“ штит ги отклонува влијанијата од усните и забите со вклучена приврзаност за нашата трајна лента. Protectionе ја заштитиме нашето влијание за залак на „залак-шок“ го намалува влијанието за да помогне во заштитата на вилицата од ударот додека гризеш на стражарот. ✅ Протекција со личност - заштитници за усни кои ви помагаат да ја ослободите вашата #Confidence Within. Elsiveелитско ниво на заштита - висок квалитет, врвен материјал Провиден јачина и максимална апсорпција на влијанието за сите нивоа на спортист. - Лесно е! - Заштитник на усните Safe Jawz е дизајниран со двојно воздушно отворање за оптимален проток на воздух кога најмногу ви треба. -Дефлексија на ИМПАКТ-Нашиот „про-флексиран“ штит ги отклонува влијанијата од усните и забите со вклучена приврзаност за нашата трајна лента. Protectionе ја заштитиме нашето влијание за залак на „залак-шок“ го намалува влијанието за да помогне во заштитата на вилицата од ударот додека гризеш на стражарот. ✅ Протекција со личност - заштитници за усни кои ви помагаат да ја ослободите вашата #Confidence Within. Elsiveелитско ниво на заштита - висок квалитет, врвен материјал Провиден јачина и максимална апсорпција на влијанието за сите нивоа на спортист.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Ring To Cage Brand Устите со единечна густина се обликуваат со 1 слој заштитен материјал Овозможува двоен впеча�

DEN 223.84

За овој чувар на устата Спорт Нашиот фудбалски усни има штит за усни и интегрирана подлога за залак...

DEN 3.33

Заменува стоматолошки кит во зоната на устата (не е вклучена рамка за уста) Прилагодено вклопување, пост

DEN 239.84

Acme Gator Grip Chawer Ports (3 пакет) 58.5 Ново Acme Gator Grip Chawer Ports (3 пакет) 58.5 Ново Пакетот за стражари на устата Acme Gator од 3 �

DEN 1.67

Препорачано за кутии, ММА и други спортови за контакт Препорачано за кутии, ММА и други спортови за конт�

DEN 319.20

Повеќе заштита : 50% повеќе покриеност каде што е најважно, зоната на влијание каде се јавува повеќето сто

DEN 0.67

Прилагодено вклопување во секоја големина на устата : КО Спортски опрема за уста лесно се обликуваат за

DEN 2.33

Поточно дизајниран за да спречи и намали оштетување на вас, овој чувар на уста е неопходност за разни сп�

DEN 2.67

Научно е дизајниран со Difusix Technology, која користи незапирлив, перфориран материјал за дистрибуција на сил�

DEN 2.67

Дизајн на низок профил и вклопување Био фит дизајн Совршен биланс на заштита и тенок вклопување гаранти

DEN 171.04

Мека и удобна : нашиот штит за гума за гуми за заби е лесен за употреба, убава и дарежлива, децата ќе се чу�

DEN 1.00

Носете го како добрите! Willе ви занаетиме совршена фитинг уста што ќе сакате да ја носите! Обично опремен�

DEN 367.84

Материјал со висок квалитет : чуварите на устата се изработени од материјал EVAодделение за храна Можете

DEN 222.08

Стражарот на устата доаѓа со отстранлив каиш за да ви помогне да ја обезбедите устата Кога ќе го погодит

DEN 127.84

Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите! Не чекајте, само нарачајте сега! 【Loveубов и грижа за семејс�

DEN 237.60

Рејдон заштитен е суштинско значење Добар квалитет производ Земја на потекло е Индија Направено од ист�

DEN 1.00

Не е потребно вриење Работи со загради Избришан маркер за промена на дизајни Една големина најмногу одг

DEN 0.67

Ова е сосема нов чувар на уста што усвојува Ева од одделение за храна, која е нетоксична, без мирис и издр

DEN 1360.00

Врвен квалитет, супериорна заштитаСпортска уста за стоматолошко одделение рачно изработена за да им да

DEN 175.84

⚫ Совршено вклопување : Потопете во врела вода на 85 степени или погоре за 40 секунди и заградите ќе отеку�

DEN 2.33

Останете кул лесен, слоевит материјал се дише со технологија за контрола на влага што ја намалува потта

DEN 2.00

✅ Сè што ви треба пакет што содржи X1 уста и чистач за чистење X1 50ml ✅ Одлично вклопување Safe Jawz нуди невер

DEN 430.72

Големина : 2,3 x 1,9 x 1,1 инчи (5,8 x 4,8 x 2 Земја на производство : Јапонија Материјал : порцелан По употреба, корис