.

.

Попуст
Зависат Ноќна Одбрана Инконтиненција За Возрасни Долна Облека За Жени, За Еднократна Употреба, Преку Ноќ, Голема, Руменило, Броење 56, Пакувањето Може Да Варира

Зависат Ноќна Одбрана Инконтиненција За Возрасни Долна Облека За Жени, За Еднократна Употреба, Преку Ноќ, Голема, Руменило,

DEN 1056.00

Износот
Залиха

Удобност Цела Ноќ : Дискретно вклопување со мека, мазна ткаенина и појас со високи перформанси за да ја одржите вашата долна облека за еднократна употреба безбедно на место, за разлика од гломазните пелени за возрасни. 2x Посува Од Порано : подобрената постава На Зависноста ја отстранува влажноста од вашата кожа за да ве одржува суви. Достапна во женска боја на руменило, оваа долна облека за еднократна употреба е идеална за инконтиненција, или протекување на мочниот меур по породувањето, или за ноќна употреба, со супер абсорбентно јадро кое ја апсорбира својата тежина 25 пати и ја претвора течноста во гел, неутрализирајќи ги мирисите и заклучувајќи ја влажноста на место. Уште неколку добри вести : овој производ е хса/ФСА-подобен во САД. Зависат Ноќна одбрана инконтиненција и постпартално истекување на мочниот меур долна облека за жени е достапна во пет големини : мала (24-30" половината), големина средна (31-37 "половината), големина голема (38-44" половината), големина екстра-голема (45-54 "половината) и големина екстра-екстра-голема (55-64" половината).НОВ ИЗГЛЕД истата доверлива заштита, подобрена; хса/ФСА-подобни ВО сад-пакувањето може да варира. Пакувањето може да варира од прикажаните слики. Зависат Ноќна Одбрана За Жените обезбедува дискретно вклопување, мека и мазна ткаенина и Сигурен појас кој помага да се задржи долна облека безбедно во место и ви помага да спиете безгрижно. Спијте преку ноќ Со Зависна Ноќна Одбрана Долна Облека За Возрасни За Жени Со Апсорпција Преку Ноќ, обезбедувајќи до 12 часа заштита.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 447.84

Одлично за пикник, скара на отворено, безбедно завиткува околу дрво за лесен пристап Организатор за скл�

DEN 254.40

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе у

DEN 2.33

beach cover up outfits,beach theme party outfit ideas,leggings beach outfit,curvy beach outfits,beach hawaii outfit men,night beach hawaii outfit,denim shorts beach outfit,vacation beach out

DEN 3.00

Овој отпорен на тамперски сад има бела боја со рамна матна завршница, но уредите со лајд доаѓаат во низа

DEN 20.64

Готски фустани за женски забава фустан женски фустан жени летен фустан фустан фустан за жени секси клуп

DEN 2.00

Гордо направено во Вирџинија, САД од Америдартс Супериорни, неиспарни мастила, најдобриот систем за леп

DEN 366.24

Womenенски џемпер y2k плетен џемпер y2k џемпер y2k гранџ џемпер жолт естетски џемпер жолт џемпер y2k grunge zip up џем�

DEN 2.00

Лесен за инсталирање, дојдете со завртки и самолепливи налепници Негуста, водоотпорна, работа без бучав

DEN 175.84

12 еез4С / 4М / 4Л Црни Заменски Слушалки Уши ДОАЃА СО НИКСТОН КУТИЈА ! Како Што Е Прикажано Погоре Слушалк

DEN 2.00

БИДЕТЕ НА ВРВОТ НА ВАШАТА ИГРА Колку е лесно тоа? Со нашата ексклузивна прилагодлива технологија за брз

DEN 0.33

Додарот / подарок за Божиќ / Нова Година Маица за жени мода 2022 Божиќна карирана печатена пулвер со долги

DEN 121.28

Прекрасен добар избор како привремена тетоважа, шминка на телото, а исто така може да покрие лузна на те�

DEN 1.67

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�

DEN 1460.80

Лесно е да се обеси на wallидот или да се постави на маса, биро или мантил Екопријателско, мастило заснован

DEN 2.33

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика; Нето Тежина : 73гр Содржина На Пакетот : 400 парчиња(+ / 2%) �

DEN 1.33

Уникатен и значаен подарок ●Големина и должина на Синџирот : 55см, големина На Приврзок : 2525мм Наполнете �

DEN 689.60

100% памук Повлекување на затворање Само миење на рацете 100% памучна конструкција за ладно и удобно носење

DEN 1.67

Намотките со висока чистота на бакар ја зголемуваат ефикасноста Специјално дизајниран за RC Crawler Brushed Car �

DEN 1.33

Автоматско Прилагодување На Главата за Чистење автоматски ја прилагодува својата висина за ефикасно ч�

DEN 268.80

96 '' ракав : 21cm / 8 Добро за летно носење.54 '' ракав : 25см / 9,84 '' Должина : 68cm / 26.52 '' Рамо : 43cm / 16.66 '' Должина : 62cm / 24

DEN 1919.84

Оваа урна за кремирање коњи дава привлечно уметничко дело за вашиот дом додека служи како прекрасно мес

DEN 1.33

Осигурете се дека ова одговара со внесување на вашиот број на модел Дрвен раб за изгорување на рабовите

DEN 271.68

Пакет : Вклучувајќи 2 капи со копчиња за пакувања  [Дизајн со копче] Буфантните капи со копчето околу ув�

DEN 0.33

Избрани Бои За Избор : ќе добиете 4 парчиња држачи за визиткартички во 4 различни бои, богати со боја и дов

DEN 1.00

Исклучителната лак за печење со висока температура на железната уметност, сјајот е во ред, а текстурата

DEN 2.67

Креативно Дрво Жито Печат Тип Вграден Водоотпорен Ѓубре Може Бања Подот Стои Долга Рачка Тоалет Четка Н