.

.

Попуст
Зголемување на стаклото со светлина и штанд, 3 режими на бои Stepless затемнета прилагодлива рака за замав, лупа за гласови за занаети за поправка на читање блиску работ

Зголемување на стаклото со светлина и штанд, 3 режими на бои Stepless затемнета прилагодлива рака за замав, лупа за гласови

DEN 959.84

Износот
Залиха

Флексибилно прилагодување и долги флексибилни раце : LED осветленото лупа има две поврзани метални вртливи раце со 3 копчиња и 4 извори, слободно прилагодливи агли за 135 ° напред/назад, 360 ° лево/десно, 220 ° горе/долу, 120 ° ротираат главата на ламбата, што може да проектира светлина во која било насока за да ги задоволи вашите потреби. Можете лесно да го прилагодите нивото на осветленост помеѓу 10% и 100% , да изберете најсоодветен извор на светлина за вашата околина. Тоа е совршен подарок за луѓе со слаб вид, стари лица и оние кои треба постојано да се фокусираат на блиска работа. 【Заштита на очите и заштеда на енергија】 Подигање на ламбата поднела дизајн на прстен со вграден LED со висока светост од 72 парчиња, ви овозможува рамномерно, мека светлина и голема површина на осветлување. 3 режими на осветлување и затемнување на 10 нивоа : Прилагодливи 3 температури во боја (3000k-6000k) со 5% -100% осветленост Стејпс затемнување-униформните и меките прилагодливи извори на осветлување се попријателски за секој што треба да се фокусира на одблизу работа за работа за одблизу Долго време. Без сјај и треперење, униформата светлина исто така спречува замор на очите и повредување. Тоа ќе биде најдобриот избор како лупа за блиска работа, лемење, монистра, електронска поправка и благодарност од накит. 【Заштита на очите и заштеда на енергија】 Подигање на ламбата поднела дизајн на прстен со вграден LED со висока светост од 72 парчиња, ви овозможува рамномерно, мека светлина и голема површина на осветлување. Нема да се чувствувате вртоглавица дури и откако ќе го користите долго време. Тоа е совршен подарок за луѓе со слаб вид, стари лица и оние кои треба постојано да се фокусираат на блиска работа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 11289.28

● Обликот и пропорциите се убави и хармонични, прикажувајќи ја убавината на уредните криви на мекоста и

DEN 2.00

☾zr☽☞if ви требаат повеќе стилови, кликнете на името на продавницата погоре ☾zr☽☞ Оваа подна ламба е по�

DEN 1463.84

Рачно изработена зацрнета бронзена завршница се нанесува на металната база на цилиндарот Модерно и сов

DEN 1.00

Елегантен дизајн, оставете го целокупниот простор да се претстави свеж, полн со тивок здив...

DEN 2.67

Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом...

DEN 1684.80

Основата е завршена во класична зацрнета бронзена завршница Одликувајќи се со сенка во форма на импери�

DEN 1279.84

Оваа уникатна ламба има пет кружни кругови на прстенот наредени едни на други, создавајќи функционален

DEN 880.00

★ Водоотпорна и искривување : Нашите ламби за тревници на отворено водоотпорен рејтинг е IP65, имаат обло�

DEN 3.33

Тежина на производот : 3кг Големина на производот : како што е прикажано Снабдување со електрична енерги�

DEN 620.80

Директно од вас од увозниците на дел од малопродажната цена Мерења : Преден дијаметар; 8 инчи длабочина; 1

DEN 1.33

Елегантен дизајн, оставете го целокупниот простор да се претстави свеж, полн со тивок здив Линијата за м

DEN 223.84

Стил : Вклучени се сијалици : Бр Тип на сенка : замрзнато стакло Извор на светлина : LED светилки Техника : П

DEN 3.00

Лесно е да се комбинира Производството на ламби е дизајнирано со традиционалниот метод на производство

DEN 464.00

Едноставна, но не и ниска форма Целокупната вселенска атмосфера е елегантна и умна Уметникот е инсталир

DEN 1599.84

【Заштита на очите】 Оваа подламба ви обезбедува удобно искуство кога читате или играте долго време, со �

DEN 1.00

Лесен за инсталирање, осветлување на вашиот простор, создавање топла и хармонична атмосфера за вашиот д

DEN 639.84

Направено од лабави од ткаенини, мека светлина за пренос, модерен дизајн на изглед Почувствувајте го но�

DEN 2.00

Вклучени се сијалици : да Стил : Светло кине : LED светилки Карактеристики : Техника : Погласена...

DEN 0.67

★ Материјал : Бакар + жад + витраж за стакло Ние ќе ги сносиме сите проблеми и загуби во транспортот...

DEN 2.67

Висококвалитетен материјал за смола со мал сјај на површината, тврда текстура, светлотрансмисија на тк�

DEN 806.40

✔ Удобна атмосфера : Со оваа светлина, можете да создадете посебна среќна атмосфера во секоја просториј