.

.

Попуст
Златни Овци Компатибилен СО LG G6 G5, G4, K10,K20,K30, K8,K7, XXL Големина Солиден Тежок Најлон Торбичка Футрола Со Вртлив Појас Клип (Телефон Со Видра Кутија Бранител Или Дебел сл

Златни Овци Компатибилен СО LG G6 G5, G4, K10,K20,K30, K8,K7, XXL Големина Солиден Тежок Најлон Торбичка Футрола Со Вртлив Појас

DEN 0.67

Износот
Залиха

Компатибилен СО LG G5, G4, K10 ,K8, K7, LG G Vista D631 VS880, LG G Flex 2 LS996 со инсталиран дополнителен дебел случај како што е случајот otterbox defender. Овој случај ќе биде преголем ЗА гол LG G5, G4, K10, K8 ,K7, LG G Vista D631 VS880, LG G Flex 2 LS996. Оваа торбичка е опремена со еден издржлив клип за вртлив ремен и предно затворање. Стилскиот дизајн со мека внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот нов телефон од прекари и остатоци. Внатрешна Димензија : 6.25 *3.25 *0.65 ИНЧ. Компатибилен СО LG G5, G4, K10 ,K8, K7, LG G Vista D631 VS880, LG G Flex 2 LS996 со инсталиран дополнителен дебел случај како што е случајот otterbox defender. Овој случај ќе биде преголем ЗА гол LG G5, G4, K10, K8 ,K7, LG G Vista D631 VS880, LG G Flex 2 LS996. Оваа торбичка е опремена со еден издржлив клип за вртлив ремен и предно затворање. Стилскиот дизајн со мека внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот нов телефон од прекари и остатоци. Внатрешна Димензија : 6.25 *3.25 *0.65 ИНЧ. Златни Овци Компатибилен СО LG G6 G5, G4,K10,K20, K30,K8,K7, XXL Големина Солиден Тежок Најлон Торбичка Футрола Со Вртлив Појас Клип(Телефон Со Видра Кутија Бранител или Дебел случај ).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Вграден Штанд За погодност за гледање видео и разговор Капкадоказ Футрола Случај Хибриден Капак Вртлив

DEN 0.67

Мекото Внатрешно Перниче Обезбедува Дополнителна Заштита од Капки и Испакнатини Фонус Случаи ќе биде в

DEN 3.33

ipad Случај 9Ти Greneration На Функција : Овој ipad 10.2 инчен Ipad 8Та Генерација Случај За A2270 / A2428 / A2429 / A2430) Овој ipad с

DEN 3.00

Безбедност : Магнетното затворање го одржува вашиот телефон безбеден и лесно достапен, давајќи ви мир н�

DEN 1.67

Изработена од најквалитетен потресен природен кожен рустикален стил кожата потемнува Во Рустикален, н�

DEN 276.32

Тие можат да спречат гребнатини, вдлабнатини, пукнатини и други форми на оштетување што може да настана�

DEN 3.00

Mybat Црна Хоризонтална Футрола Појас Клип Појас Клип Футроли За Футроли На големо Купете Футроли За ФУТР

DEN 0.67

Стил : Виси половината За : Samsung Galaxy S10e 5.8" Материјал : Стп Кожа Тип : Универзална Ремен Клип Футрола Кожа По

DEN 1.67

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил.Изработени од највисок квалит�

DEN 175.84

Мазна облога од микрофибер и надворешна КОЖА од стп спречуваат гребење на вашиот ipad...

DEN 1572.80

Флексибилен, издржлив, гарантира заштита на вашиот телефон и други работи од гребнатини, испакнатини, у�

DEN 280.00

Надворешна големина приближно : 3, 54х5, 9 инчи, големина На Сол На Картичка : 3, 54х3, 14 инчи, куќиштето на теле�

DEN 0.67

Компатибилен Со Samsung Galaxy S6 Забелешка : МОРА да биде поврзан Со Случај Бранител Серија за појас клип за ра�

DEN 1.00

УЖИВАЈТЕ во ВАШИОТ ЖИВОТ на ОТВОРЕНО : Бандаж Со Силиконски Удар Купете со доверба! 2ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : �

DEN 2.33

Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при т

DEN 225.60

100% Сосема нов И Врвен Квалитет со Ниска Цена Отпорен на нечистотија, отпорен на кршење и материјал проти

DEN 1.00

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

DEN 1.00

Изработени Од Синтетичка Кожа, Големина : 6,2 "Х 3,5 " Х 0,7"; Совршено Вклопување за i Phone XR 11 Pro, За Samsung S9 / S8 / J5 30

DEN 287.20

Футролата За Телефони е практичен и стилски додаток кој помага вашиот телефон да биде безбеден и лесно �

DEN 0.67

Доаѓа Во Рефус Пакување (НеМалопродажен Пакет) Магнетното затворање го одржува вашиот телефон безбедно

DEN 1.00

Премиум Најлон Вертикална Појас Клип Торбичка Футрола Обезбедува одлична заштита од елементите и го шт

DEN 222.08

куќиштето на телефонот е обично заштитна обвивка која е дизајнирана да се вклопи околу мобилниот телеф�