.

.

Попуст
0-9 Броеви Сина Винил Налепница Налепници Избрани Сет од 40 Изберете Големина!! 1 до 12

0-9 Броеви Сина Винил Налепница Налепници Избрани Сет од 40 Изберете Големина!! 1 до 12

DEN 159.84

Износот
Залиха

Изберете Големина Од 1" До 12". Подолу се дадени неколку упатства за тоа како да ги нанесете овие налепници : Чекор 1 Тријте ја налепницата за да бидете сигурни дека лентата за пренос е правилно залепена на налепницата со рака или нешто круто како кредитна картичка. Чекор 7 Проверете дали има воздушни меури. Налепниците најдобро ќе се залепат за чистење на мазни површини. Бришење на налепницата од едната на другата страна, елиминирајќи ги сите воздушни меури. Налепница за сечење винил значи дека нема позадина или јасна подлога. Во повеќето случаи, воздушните меури може да се обработат до работ на налепницата, но ако не, дупката за игла ќе овозможи воздухот да излезе и да стане практично невидлив, откако меурот ќе исчезне. Чекор 3 Отстранете ја подлогата за хартија полека проверете дали налепницата останува залепена на проѕирната лента За пренос Чекор 4 Внимателно поставете ја налепницата на саканата област. Тоа е тоа! Вашата налепница сега е безгрижна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Големина 5 Инчи висококвалитетен 6 мил винил за лесно нанесување и ракување Квалитет на печатење со вис

DEN 512.00

Супер симпатична илустрација со името на момчетосовршен подарок за секоја пригода за бебиња...

DEN 2.67

Полн Со Среќа И Изненадување Ве Чека! ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благ�

DEN 158.40

Големина : 8"x10" Платно Ѕид Уметност Ние користиме Висококвалитетни Платна кои се специјално дизајнирани

DEN 1.00

Излупете Ја Хартијата И Потоа Залепете Се На Ѕидот, Поплочете Од Средината Налево И Надесно 56см Х36см Не �

DEN 1.00

Материјал : 3д Самурајот СО автоматски амблем на кацигата е изработен од цврста еколошка легура на цинк,

DEN 63.84

Ув / Отпорен На Вода Кора И Стап Налепница Лесно За Нанесување Најквалитетен Материјал и Мастило...

DEN 111.84

Нашиот највисок приоритет е да понудиме налепници со врвен квалитет, затоа користиме винилни материјал

DEN 0.33

Високо квалитетна PU ткаенина, мека текстура, силна и отпорна на абење, лесен за грижа Униформниот дизајн

DEN 111.84

Големина : 5" Печатени на 6 Мил Тешки Винил Боите се печатат со ултравиолетови (УВ) мастила отпорни на избл

DEN 704.00

Налепниците се Печатат на стабилен Висококвалитетен Самолеплив Винил од Оригинални Рачно Насликани Ум

DEN 1230.40

Излупете се самолепливо Без штетни хемикалиисите материјали се без ПВЦ, без фталат, формалдехид без, бе�

DEN 15840.00

Тема : апстракт Материјал : Метал употреба : домашни приврзоци текстура на материјалот : Метал Простор : Д

DEN 95.84

Залепете ја винилната налепница на која било мазна, чиста, сува површина! Сите производи се отстранливи

DEN 2.00

4 пакување висококвалитетни Винилни Налепници, Направени во Соединетите држави (СЛЦ, ПОТОЧНО) Приближна

DEN 158.40

Големина : 8" x10 " Платно Ѕид Уметност Ние користиме Висококвалитетни Платна кои се специјално дизајниран

DEN 1.33

Изберете ја големината и бојата Кора и стап инсталација Целосно отстранлив Вклучена е чекорпочекор инс

DEN 1.67

Изгледа неверојатно на wallидот Правилно wallидно декларирање : Главната поента е дека тоа е соодветна wallи�

DEN 518.40

Квалитет : Дигитално печатена дигитално печатена на самоуправа Vynl (Позадина од кора и стап) со употреба �

DEN 2.00

Тоа е налепница за лепило за сите временски услови што ќе остане ставена низ сите временски услови, сонц

DEN 1203.20

Одговара 2018 и Нагоре Прави И Модели Најквалитетен винил, Орокален, 7 години надворешен живот, безбеден з�

DEN 335.20

КОМПЛЕТОТ За Нумеричка Идентификација STIFFIE Uniline alpha Е нашиот оригинален еднобоен дизајн Тоа е основен бл

DEN 127.84

Тие ќе бидат многу среќни и возбудени кога ќе го добијат овој подарок Овие Кул Налепници содржат 126 парч�

DEN 816.00

Самостојна инсталација Нема да го оштетите вашето возило УВ и отпорен на вода Автомобилски одделение м�

DEN 2.33

Големина : должина од 3,1 инчи * ширина од 1,2 инчи пакетот Вклучува : црвенило амблеми Висок КВАЛИТЕТ Израб

DEN 175.84

Обезбедена е и совршено пропорционална двострана лента ако сакате да ги поставите некаде каде што магн�

DEN 339.20

Одлична и исплатлива алтернатива на тапетите само насликајте ги шарите онолку пати колку што сакате...

DEN 116.00

Секој пакет за налепници вклучува бесплатен тест примерок и гумен Производот може да се нанесува на маз

DEN 191.84

?ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈАDII производ, пресечен со прецизна ОПРЕМА ЗА СЕЧЕЊЕ HD, само излупете и залепете, нанесе�