.

DEN 3.00 -

Замена на адаптерот за адаптер на AMOAIS Model : Aomais Go Bluetooth звучници водоотпорен преносен преносен / отворен

DEN 11.04 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 68.16 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 751.84 -

Стабилност : Стабилизирајте ја врската за да спречите исклучување или неуспех како резултат на напнато�

DEN 1320.00 -

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1.33 -

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; UL наведен; Влез : 100240 V AC; Излез : DC 6 V, 1 A ; Безбедносни карактеристик

DEN 319.84 -

Компатибилен со Anker Nebula Mars, Mars II, Mars II Pro, Mars Lite, Nebula Solar, Vega Влез : 100240 V 5060 Hz Големина на конекторот : Поставет

DEN 404.80 -

Висока брзина (5 FT) 2.0 USB кабел OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за заштита на из

DEN 0.67 -

Излез : 4,5 V = 0,55А DC Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Совет на приклучок : 3мм x 1mm Должина на кабелот : 200 см (околу 7 стапки) �

DEN 95.04 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33 -

Спецификации на производот : Тип на приклучок : prong · Влезен напон : AC 100240 VAC ширум светот · Опсег на влезна

DEN 0.33 -

Перформанси, безбедност, сигурност Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури з

DEN 1.33 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 207.84 -

Влезен напон : 100 V240 V 50 / 60 Hz Безбедност и издржлива : Ниво VI енергетска ефикасност Заштита на пренапон и к�

DEN 359.84 -

Тоа ги исполнува и ги надминува сите стандардни безбедносни стандарди, карактеристики, карактеристики

DEN 225.60 -

Нов адаптер за замена на AC Поддржете го LG 27инчен ултравид монитор Една година гаранција Нов адаптер за з

DEN 87.84 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.67 -

Одличен квалитет на бренд нов адаптер за напојување со струја Ова е моќен адаптер за напојување кој обе�

DEN 1.67 -

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 271.84 -

1 Канал звук на звук на звук на домашни театар HWJ551 HWJ551 / ZA HWJ551 / ZK HWJ551 / XA HWJ551 / XU HWJ551 / XZ HW J551 / EN HWJ551 HWJ355 / ZA HWJ355 /

DEN 1.00 -

OCP : Над струја за заштита на излезот Во одлична работна состојба OCP : Над струја за заштита на излезот...

DEN 0.67 -

Тестирани единици Во одлична работна состојба Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целос

DEN 0.67 -

Замена на HQRP® AC адаптер плус четка за чистење HQRP®; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 15 V, 0,36a ; Безбедносни карактерис

DEN 87.84 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 68.16 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 3.00 -

Влез : AC100240 V 50 / 60 Hz Излез : DC12 V 1.5 A Големина на конекторот DC : 3,5 mm x 1,35мм, со женски 3,5 mm x 1,35 mm до машки конект�

DEN 2.00 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.67 -

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

DEN 0.67 -

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 122.88 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.67 -

Полнач за замена на автомобили HQRP® со две независни излезни DC приклучоци; Влез : 12 V DC; Излез : DC 12 V, 2 A ;...

DEN 467.20 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 191.84 -

Полнач за адаптер AC / DC компатибилен со Schwinn 250 Recumbent Bike Power Cord Codle Cable PSU 【Безбедност】 : Со Меѓународниот ор

DEN 784.00 -

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1.67 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33 -

Безбедносен дизајн и се во согласност со UL сертификација Широк опсег на напон на внесување, стабилен и п

DEN 2.67 -

? 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100240 V 50 / 60 Hz Покр

DEN 630.40 -

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 3.33 -

Влез : AC 100240 V 50 / 60 Hz; 2.0 A излез : DC 24 V 8 A 192 W MAX Побрзо полнење од 24 V / 1 A, 24 V / 1.5 A, 24 V / 1.8 A, 24 V / 2 A, 24 V 3 A, 24 V4 A, 24 V5 A Г

DEN 103.68 -

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�