.

DEN 2.67 -

Изработено е од висококвалитетен материјал за легура на цинк, силен и издржлив, нема лесно да 'рѓа...

DEN 2.67 -

Секоја шарка на вратата е изработена од трајни материјали во фабриката, и секој детал е прецизен, така ш�

DEN 442.40 -

Содржина на пакетот : (издржлив во употреба) 20 парчиња X Кабинет, 20 пакувања (најнова технологија) x Инстал

DEN 3.00 -

шарки на вратите шарки на кабинетот црна врата На кабинетот Скриена врата Врати На Кујнскиот ормар шарк

DEN 575.84 -

МЕКО ТИВКО ЗАТВОРАЊЕскриените шарки на кабинетот се вметнуваат со хидрауличен амортизер, обезбедувајќ

DEN 684.80 -

Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, кутија со алатк

DEN 1.33 -

Има мазна површина и рабови без закопчиња, одлични и сигурни, професионални шарки Големина : 3...

DEN 3.00 -

Име на производот : шарка од 180 степени Спецификација : 6535мм Боја : Зелена античка Материјал : железо...

DEN 3.00 -

Боја : сребрена Лесен за носење и лесен за употреба Ви благодарам многу за поддршката, посакувам да имат�

DEN 2.33 -

Минијатурни шарки за месинг : Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, мож

DEN 288.48 -

Нормално 90 степени, кога ќе се отвори вратата, панелот на вратата и долната плоча формираат авион Овие п�

DEN 2.67 -

Целосен клип од 105 степени на скриена шарка Големина на чашата : 35мм11,5мм, опсег за дебелина на вратата : 142

DEN 0.67 -

Не треба никакви алатки, лепак, 100% отстранлив без остатоци оставени зад себе Точка Тежина : 13 унци...

DEN 206.40 -

Направено од висококвалитетен челик со долготрајна позлатена никел За употреба само со ормани во стил �

DEN 2.67 -

Име на производот : шарка на вратите; Вкупна димензија : Отворено : 64 x 45 x 14mm / 2.5 "x 1,8" x 0,55 "(L*w*t)...

DEN 998.40 -

Боја : златна Материјал : железо Самостојни материјали : Обработка На Метали Тип : Мебел Шарка Боја : злат�

DEN 988.80 -

Боја : 5степен Дебелина на страничниот панел : Број на модел : шарка за прилагодување...

DEN 678.40 -

Главна боја : безгрешен сребрен тон; Материјал : Метал Преклопена големина : Совршен во изработката 18мм x

DEN 0.67 -

Име на производот (трајно во употреба) : шарка на вратите; Материјал : Не'рѓосувачки (најнова технологија)

DEN 2.67 -

Широк спектар на употреба : Целосните шарки за преклопување се погодни за разни стилови на декорација и

DEN 209.60 -

? Автоматско затворање на шарките монтирани на страна Лесен за инсталирање Нема потреба да ја дупчите ч�

DEN 235.04 -

Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Боја : жолта бронза Големина : 45мм / 1.77inch...

DEN 0.33 -

Земја на Потекло : САД Должината на Пакетот на производот е 5 инчи Ширината на Пакетот на производот е 2 и�

DEN 2.67 -

Одговара За Беста Автоматска шарка со автоматско затворање и амортизери Погоден за кабинети и врати од

DEN 947.20 -

Рустикален Рачно Изработен Дизајнкопчето за притискање на вратата е дизајнирано да работи со стандард�

DEN 1.00 -

СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : Вкупно 60 шарки и завртки за инсталација се вклучени во пакетот ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТ�

DEN 2.33 -

Висококвалитетни материјали : оваа шарка има ладно валана челична конструкција и завршна обработка на �

DEN 3.00 -

Замавјасна акција Отпорен на манипулација, отстранлив капак на листот на вратата 1 / 32 " вметнување врата

DEN 844.80 -

Шарката е изработена од нерѓосувачки челик, отпорна на корозија и издржлива Висококвалитетната пружин�

DEN 2.00 -

Дизајниран Да Одговара На Нашите Најпопуларни Шарки Одговара Виена Серија Шарки Сега Порибено Во Црн Н�

DEN 479.68 -

Ретро шарки за задник : Погодно е за DIY сите видови мали кутии за накит, кутии за накит, совршен додаток за

DEN 639.36 -

Шарки Шаркахидраулични Шарки За Случајно Запирање Кујнски Кабинет Прилагодлив Мебел За Шарки За Шарки

DEN 159.84 -

Материјал : изработен од висококвалитетно леење од легура на цинк, галванизирана површина, тврда и издр�

DEN 0.33 -

Тие се флексибилни и нема да пикаат кога или ќе ја затворите вратата Мини големината одговара на повеќе�

DEN 0.33 -

Светла никел финиш Вклучен хардвер за монтирање Сокриена колекција на шарки без рамки Земја на потекло

DEN 3.00 -

Материјал : челик Подготвување на железничката железница После строгоста Хардвер за морски јахти Цевки

DEN 662.40 -

100% Сосема нов и висок квалитет + Одличен квалитет, брза испорака, едноставна по продажбата...

DEN 1.67 -

Функција за безбедност на преоптоварување врата на кабинетот Скриена врата врати На Кујнскиот кабинет

DEN 1.67 -

Отстранливиот игла обезбедува полесна инсталација и / или отстранување на вратите Потребна е целосна и�

DEN 249.44 -

Боја : D 100% Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, в