.

DEN 2.33 -

5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Материјал : 100% Необработена Бразилска Девица човечка коса, Ис�

DEN 9247.84 -

Брза инсталација од перика без лепак Претходно изветвени јазли чипка предна перика невидлива за корени

DEN 1.00 -

Тип на коса : 13х4 Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Сепак, сувоста, таложењето масло и нечистотија, с

DEN 3990.24 -

[Омбре Кадрава Против Дел Перика Коса Материјали]100% бразилецот девица човечка коса перики, Нови V Дел Пе�

DEN 0.33 -

Големина : 16 инчи Мат светлината со висока температура не е рефлектирачка, не е светла, природна и жива М�

DEN 1967.84 -

Различни Стилови Според Вашето Расположение Дали Периката Може Да Биде Добро Обоена И Избелена? П1 : 100% �

DEN 2559.84 -

Може Да Направи Висока Опашка и пунџа Нема повеќе нијансирање на чипка Густина на косата : 360 Целосна Чип

DEN 1.00 -

100% Непреработена Девствена Бразилска Човечка Коса, 1б / 30 и здрава, без пролевање и заплеткување, може да

DEN 3.00 -

100% Перуанска Девствена Човечка Коса, не содржи ситетска коса или животинска коса Должината на косата е �

DEN 982.40 -

Боја на коса : Необработена Природна црна Боја, може да Биде Обоена и Избелена 8.Предмети По Пакет : човеч�

DEN 778.56 -

13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : бразилска Девица човечка коса перики 13х4 Чипка Фронталн

DEN 958.40 -

име на продавачот : Дајун, 100% Кинеска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е секо

DEN 2.67 -

Sensationnel инстант нагоре и надолу спирала бренд Инстант ткаат нагоре и надолу пони апдо нуди уникатен 4 сти

DEN 2.00 -

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса, 22 инчи Должината на косата е испружена дол

DEN 767.84 -

+ 100% необработени кратки боб чипка предна човечка коса перики 13*4 бразилски директно коса чипка перики ч�

DEN 572.80 -

Предност на косата : Предна Перика Од Чипка Со Бранови На Телото Човечка коса перика не треба лепак, тоа �

DEN 2.67 -

Долга брановидна црна синтетичка перика, фенси перика за облекување Периката има мрежеста капа што диш�

DEN 5904.00 -

име на продавачот : Дајун, 100% Кинеска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е секо

DEN 0.67 -

Кверси коса имаме долгогодишно искуство во перики за човечка коса, професионални и искусни.Текстура : В

DEN 856.16 -

Поставата прифаќа висококвалитетна мрежа, добра пропустливост на воздухот, ефикасно спречува деформац

DEN 2.00 -

Висок Квалитет Висока Температура Влакна Перика Стилска Перика : Нашата Црна Перика Е Свеж И Забавен Бо�

DEN 3.00 -

Метод на производство : Половина машина направена, половина рака врзана 100% необработена бразилска пери�

DEN 1.33 -

ХД Чипка Освежување Серија 4 " Длабока Чипка Дел Бебешки Влакна Висока Отпорна На Топлина Флекс Одговара

DEN 1425.60 -

Материјал за коса : 100% Бразилска Вистинска Човечка Коса 13х4 Чипка Фронтални Перики со Бебешка Коса 150% Гу�

DEN 1599.84 -

Косата аонкија е доверлив бренд во САД, со повеќе од 15 години искуство во производство на човечка коса...

DEN 6815.52 -

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни...

DEN 3983.84 -

2 Фризури во 1 Перика : можете да ја навлажнете правата коса на кадрава, а потоа рамна железна коса на дире

DEN 9737.60 -

Зара Лајт е перика со лесна густина на косата со нашата ексклузивна Капа за Лајт На Паметната Лента Долг

DEN 2.67 -

Иновациите, модата, променливоста и квалитетот се нашата постојана потрага по височини Не се изложувај�

DEN 4276.80 -

Елурабленд Влакна, Наследство Капа Мерења : Тресок 6", Круна 20" до 21", Страни 6" до 24", Тил 26", Вкупна Должина 35

DEN 1.33 -

Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи и квалитетни услуги...

DEN 797.44 -

Sensationnel buttalace lacefront бренд е познат по својата практично незабележлива hd чипка која беспрекорно се топи ка

DEN 3.33 -

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни...

DEN 310.40 -

БОЈА : Главната слика покажува ГЛ5660 Зашеќерено Сребрено Капаче Со Просечна Големина; Напред 7", Круна 7", С

DEN 3.33 -

Супер Природен Изглед / Одговараат на вашата природна коса, Целосен Изглед На Косата ●Потсетник Дека Сл

DEN 3.00 -

● Должина € 28 Инчни Перики за коса €Големина на капачето : 2123 " големината на капачето е погодна за пове�

DEN 2.00 -

Синтетичка Чипка Предна Кадрава Долга 26 инчен Темно Корен Зелена Омбре Перика 150% тешка густина реална п

DEN 926.40 -

повеќе модерен и убав ? 2, Врвен Квалитет : Предна Перика Од Чипка Со Бранови На Телото За Жени ,Густина Од

DEN 86.24 -

КАРАКТЕРИСТИКА : без разлика дали вашата кожа е црна или бела, перика ќе одговара на бојата на вашата кож

DEN 1.33 -

Основни капачиња и Отворен плетен за подобра вентилација на воздухот, поладно и повеќе дише, така што не